Dziś jest
PL EN DE UK LT

Zapraszamy na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Zapraszamy na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem

Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” realizuje operację własną pt. „Promocja turystyki wędkarskiej na Jeziorze Orzysz”, dofinansowaną ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość operacji to 50 425,00zł, a kwota dofinansowania to 50 000,00zł.

Wykonaliśmy już prace w zakresie uporządkowania i prac pielęgnacyjnych na przystani (wyrównanie terenu, posianie trawy, montaż tablicy i kosza na śmieci). Obecnie realizujemy część operacji obejmującą opracowanie i druk publikacji „Vademecum Wędkarza” oraz organizacja wypraw wędkarskich z opieką przewodnika na jeziorze Orzysz. W ramach projektu zapewniamy łódki oraz przewodnika, natomiast osoby chętne do skorzystania z wyprawy powinny zaopatrzyć się w zezwolenie wędkarskie i sprzęt do wędkowania. Dla wszystkich uczestników wypraw wędkarskich mamy prezent, który przyda się w kontynuowaniu przygody wędkarskiej.

Obecnie planujemy wyprawy we wrześniu i październiku (na ile pogoda pozwoli), a następnie w maju i czerwcu przyszłego roku. Ruszamy od 11 września w każdą sobotę i niedzielę o godz. 7,00 z Zatoki Wierzbińskiej (wjazd tuż przed mostem na drodze do Ełku, kierunkowskaz na kemping). Ilość miejsc ograniczona, dlatego będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Chętnych do udziału w wyprawach zapraszamy do zgłaszania się pod numerem tel. 600 275 784 lub na e-mail: biuro@lgd.mazurskiemorze.pl W zgłoszeniu należy podać dane kontaktowe oraz ilość uczestników wyprawy.

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-09-06 15:27 | Agata Borchet

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too