Dziś jest
PL EN DE UK LT

Dzień Dziecka 2021 na Polanie Kultury w Orzyszu - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Dzień Dziecka 2021 na Polanie Kultury w Orzyszu

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji pracownicy Polany Kultury przygotowali kilka miłych niespodzianek zarówno dla najmłodszych milusińskich jak i starszej grupy młodzieży.

Na terenie zielonym przy Pałacyku Polany Kultury odbyły się plenery artystyczne. Młodzież zapoznała się z ofertą naszej instytucji, wzięła udział w warsztatch kreatywnych i zabawach integracyjnych oraz wspólnym grillu.

Młodzi ludzie poznali sztukę rzeźbiarską i spróbowali własnych sił poprzez pracę w mydle. Powstały piękne sowy, ryby, kwiaty i żółwie. Inspiracją była możliwość obserwowania prawdziwego rzeźbiarza przy pracy.

Centrum Młodzieżowe Polany Kultury miało tego dnia swój Dzień Otwarty. Oprócz zwiedzania Centrum goście mogli wpisać się do księgi pamiątkowej. Każdy dostał również miły upominek. Goście śpiewali karaoke, podziwiali Galerię Sztuki Centrum Młodzieżowego, zwiedzali wszystkie pomieszczenia a na zakończenie zostawili swoje autografy na drzewie pamiątkowym. 

Biblioteka Polany Kultury zorganizowała dla najmłodszych dzieci animacje oraz zajęcia artystyczne na świeżym powietrzu. Maluchy miały możliwość zabawy na dmuchanym zamku, udziału w bajkowych zagadkach i szeregu zabaw animacyjnych. Nasza propozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem przechodniów i nikt nie wyszedł od nas z pustymi rękami.

 

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-06-06 13:13 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too