Dziś jest
PL EN DE UK LT

Komunikat dotyczący otwarcia świetlic wiejskich. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Komunikat dotyczący otwarcia świetlic wiejskich.

Informujemy, że 1 czerwca 2021 r. wracają zajęcia w Świetlicach Wiejskich w Gminie Orzysz. W związku z faktem, że od 21 maja znów możemy prowadzić zajęcia wewnątrz naszych świetlic z zachowaniem obostrzeń zgodnych z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2021 poz. 879).
informujemy, że:

od dnia 1 czerwca 2021 r. wznawiamy: 

 prowadzenie działalności przez domy i ośrodki kultury oraz świetlice 

 w pomieszczeniach, pod warunkiem udziału nie więcej niż 15 osób, zachowania odległości 1,5 m pomiędzy uczestnikami, zapewnienia, aby uczestnicy realizowali nakaz zakrywania ust i nosa, o którym mowa w § 25 ust. 1, oraz zapewnienia, aby uczestnicy nie spożywali napojów lub posiłków.

 

W celu wynajęcia świetlicy wiejskiej konieczny jest kontakt z podmiotem zarządzającym świetlicą tj. Polaną Kultury w Orzyszu. Warunkiem korzystania ze świetlicy będzie również podpisanie oświadczenia i przestrzeganie zapisanych w nim zasad.

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-06-01 10:05 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too