Dziś jest
PL EN DE UK LT

DZIEŃ ZIEMI W NIEZAPOMINAJCE - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" w Orzyszu

DZIEŃ ZIEMI W NIEZAPOMINAJCE

Każdego roku 22 kwietnia na całym świecie obchodzone jest szczególne i wyjątkowe święto - Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu nasze myśli powinny krążyć wokół planety, na której żyjemy.

Przedszkolaki z „Niezapominajki” pamiętały, aby zrobić Ziemi prezent w dniu jej święta. Podczas zajęć dydaktycznych rozmawiały o tym, jak o nią dbać i chronić, aby nasz wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Dyskutowały o zachowaniach proekologicznych, segregacji i recyklingu, aby poszerzyć swoją wiedzę. Następnie przedszkolaki w praktyczny sposób wykorzystały swoją wiedzę na temat segregacji śmieci, zbierając odpady w najbliższej okolicy przedszkola i wrzucając je do odpowiednich pojemników. Nie zabrakło również zabaw ruchowych, zadań, prac plastycznych i filmów edukacyjnych dotyczących promowania ochrony środowiska, rozszerzania świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą.

To był dzień pełen wrażeń i pozytywnej energii.

 Wychowawczynie grup

Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-04-26 10:02 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too