Dziś jest
PL EN DE UK LT

Czysta Gmina - Orzyska Akcja Sprzątania Ziemi - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Czysta Gmina - Orzyska Akcja Sprzątania Ziemi

Denerwują Cię śmieci w Twojej okolicy? Przyłącz się do akcji i pomóż zadbać o wspólną przestrzeń. Zaproś do działania rodzinę, sąsiadów, znajomych i posprzątaj swoje najbliższe otoczenie. Możesz również dołączyć do nas. Zbiórka o godz.10.00 na Plaży Miejskiej w Orzyszu.

Główne działania ukierunkowane będą na oczyszczenie z zalegających śmieci brzegów jeziora Orzysz, Kanału Orzyskiego i Rzeki Orzyszy, lasów w okolicy Plaży Miejskiej, a na terenach wiejskich będą to miejsca szczególnie atrakcyjne turystycznie oraz te wymagające pilnego działania.
Każdy jednak może zgłosić własną inicjatywę. Można to zrobić do 19 kwietnia pod nr tel. 600 902 895. Wówczas lokalnych organizatorów zaopatrzymy w worki na śmieci, rękawiczki, a po akcji zabierzemy zebrane nieczystości z wskazanego miejsca.
Po zakończeniu akcji, o godz. 14 na Plaży Miejskiej w Orzyszu odbędzie się wspólne ognisko, na którym podsumujemy wydarzenie.
POMÓŻMY MATCE NATURZE!
   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-04-13 13:28 | Agata Borchet
Pokrewne (tag): turystyka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too