Dziś jest
PL EN DE UK LT

Przyłącz się do Europejskiego Tygodnia Sportu - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Przyłącz się do Europejskiego Tygodnia Sportu

W dniach od 26 maja do 1 czerwca odbędzie się XXII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin organizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Podobnie jak w ubiegłych latach do rywalizacji stanie także Orzysz.

Organizowany już po raz ósmy Europejski Tydzień Sportu to inicjatywa, która ma na celu aktywizację ruchową jak największej liczby Polaków. Odbywający się w jego trakcie Sportowy Turniej Miast i Gmin to z kolei szansa dla najbardziej aktywnych sportowo miejscowości na zdobycie cennych nagród, a przy tym wspaniała promocja sportu i rekreacji ruchowej.

W konkursie tym pod uwagę brane będą wydarzenia adresowane do różnych grup mieszkańców – turnieje, testy sprawnościowe, zajęcia sportowo-rekreacyjne lub turystyczne, gry i zabawy organizowane w świetlicach wiejskich czy dni otwarte na obiektach sportowych. Te samorządy, na których terenie przeprowadzonych zostanie najwięcej imprez i tym samym do uprawiania sportu zachęcone zostanie największe grono mieszkańców, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, w postaci miedzy innymi sprzętu sportowego dla szkół i klubów sportowych.

Dlatego też zachęcamy do przyłączenia się wspólnej inicjatywy. Apel ten kierujemy szczególnie do szkół i klubów sportowych, ale także aktywnych grup mieszkańców rozwijających swoje sportowe pasje na orzyskich obiektach. Jeśli macie swoje propozycje na ciekawą inicjatywę sportową napiszcie do nas! – mosir@orzysz.pl. Na zgłoszenia czekamy do 18 maja.
 

Załączniki

  1. Formularz - harmonogram imprez/zajęć
  2. Sprawozdanie
  3. Zgłoszenie
Drukuj | Wyślij znajomym | 2016-05-10 14:13 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too