Dziś jest
PL EN DE UK LT

Stare Dobre Małżeństwo - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury » Imprezy cykliczne » Ogródek Muzyki » Sezon 2006

Stare Dobre Małżeństwo

Inauguracja Letniego Sezonu Kulturalnego w Ogródku
23 lipca 2006r.

Dom Kulturyw Orzyszu zaprasza na Inaugurację Letniego Sezonu Kulturalnego w Ogródku. Cykl koncertów plenerowych rozpocznie Stare Dobre Małżeństwo.

"Są wyjątkową i niepowtarzalną grupą muzyczną w naszym kraju, która gdzie się pojawi - działa jak magnes. I nie ważne czy jest to Nowy Jork, Chicago czy Łowicz. „Stare Dobre Małżeństwo” znalazło jedyny dla siebie sposób na śpiewanie poezji bez smędzenia, przynudzania i bez cierpiętnictwa narodowego. Okazuje się bowiem, iż poezją można czarować, olśniewać, zachwycać. Trzeba ją tylko tak śpiewać, żeby wzbogacała się muzyką i za każdym razem coś nowego odkrywała, wciąż nas zaskakiwała.
Siłą motoryczną zespołu „Stare Dobre Małżeństwo” są koncerty „na żywo”. Dają wtedy z siebie wszystko. I nie ma takich występów, które kiedykolwiek chcieliby odpuścić. Nawet w najmniejszej miejscowości „idą na całość”, bo dla nich zawsze największym skarbem była i jest publiczność. Ta niepisana umowa procentuje.
Każda nowa płyta SDM jest kolejnym poszukiwaniem, kolejnym krokiem do przodu. Ich droga twórcza przypomina leśną ścieżkę pełną niespodzianek i zauroczeń. I to ciągłe zaskakiwanie słuchaczy. Ale nie ma się co dziwić „Stare Dobre Małżeństwo” jest jak dobre wino. Im starsze - tym lepsze. Im dojrzalsze - tym mocniej uderza do głowy.
Adam Ziemianin"
(źródło: www.sdm.art.pl)

Scena plenerowa
Muzeum Michała Kajki w Ogródku
Cena biletu: 18 zł
Organizator:
Dom Kultury w Orzyszu
tel. 087 423 70 10
e-mail: dom.kultury@orzysz.pl
Drukuj | Wyślij znajomym | 2006-07-19 11:50 | Beata Szymankiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too