Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce

Szkoła Branżowa I stopnia w ZSP w Dąbrówce

Celem nauki w tej szkole jest uzyskanie przez młodocianego umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej niezbędnych do odpowiedzialnego wykonywania zawodu zarówno w charakterze pracownika, jak też w ramach samodzielnej działalności gospodarczej. Po ukończeniu Branżowej Szkoły I stopnia i zdaniu egzaminu z jednej kwalifikacji absolwent uzyska dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, a także otrzyma wykształcenie zasadnicze branżowe.
Emilia Pływacz 2021-07-09 08:17
więcej

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek 25 czerwca przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego złożyła meldunek pani Dy-rektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Michała Kajki w Dąbrówce o gotowości społeczności szkolnej do rozpoczęcia uroczystego apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021
Emilia Pływacz 2021-07-02 11:25
więcej

RZEŹBY W KSIĄŻKACH - WYSTAWA W NASZEJ BIBLIOTECE

Ogromna wyobraźnia i niewątpliwy talent, tego nie można odmówić pani Krystynie Ziółkowskiej, nauczycielce uczącej w naszej szkole i bibliotekarce z Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu. W LO pani Krysia tworzy wystawę ,,Bookartyzm – wyobraźnia nie ma granic” i postanowiła podzielić się z nami swoją pasją.
Emilia Pływacz 2021-06-23 12:00
więcej

WAKACJE Z KSIĄŻKĄ – CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM!!!📚📖📚

Lato, lato! A to znaczy, że niedługo wakacje. Jeśli wakacje – to koniecznie z książką w ręku. Nic nie poprawi humoru ani nie zrelaksuje jak dobra lektura.
Emilia Pływacz 2021-06-23 10:36
więcej

HEJ MAZURY, JAK WY CUDNE...⛵️🛶

Grupa uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dąbrówce wraz z wychowawcami jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego wybrała się na wycieczkę do Giżycka. Dzięki uprzejmości Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich wyruszyliśmy w rejs statkiem.
Emilia Pływacz 2021-06-21 12:09
więcej

ZSP w Dąbrówce zachęca do czytania📖📚

Czy może być lepszy sposób na promocję czytelnictwa, niż zaproponowane przez nas zdjęcie typu sleeveface? Przed obiektywem pani Krystyny Ziółkowskiej dzielnie stanął przedszkolak- Kubuś. Tym uroczym ujęciem zachęcamy do lektury „Oskara i pani Róży” Erica- Emmanuela Schmitta. Warto sięgnąć po tę książkę zarówno po raz pierwszy jak i kolejny. Czytelnicy na całym świecie pokochali Oskara za niezrównaną wrażliwość i mądrość z jaką opisuje nawet najbardziej skomplikowane emocje- ,,Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy" Krystyna Ziółkowska
Emilia Pływacz 2021-06-14 09:16
więcej

,,DOBRO ZAWSZE WRACA” PIKNIK RODZINNY - STAWIAMY NATANA NA NOGI❤️🧡💛💚

W piątek, 11 czerwca o godzinie 10:00 wszystkich małych i dużych mieszkańców Dąbrówki i sąsiednich okolic przybyłych na Piknik Rodzinny powitała pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Michała Kajki w Dąbrówce wraz z pracownikami i uczniami szkoły. Wśród gości pikniku znaleźli się Zbigniew Włodkowski – Burmistrz Miasta i Gminy Orzysz wraz ze swoim zastępcą panią Beatą Jażdżewską.
Emilia Pływacz 2021-06-14 08:58
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too