Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ważne! Konsultacje spłeczne!

Związek OSP RP realizując cele statutowe w zakresie reprezentowania interesów Ochotniczych Straży Pożarnych organizuje konsultacje społeczne przedstawionego przez Komendę Główną PSP dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej, mimo że z formalnego punktu widzenia konsultowany dokument jest co najwyżej propozycją przyszłego projektu ustawy.

Informacja

ℹ️ OD 10 MAJA ZMIANY W FUNKCJONOWANIU URZĘDU ℹ️ Z dniem 10 maja br. przywracamy bezpośrednią obsługę interesantów oraz możliwość osobistego załatwiania spraw w poszczególnych wydziałach Urzędu Miejskiego w Orzyszu. W dalszym ciągu jednak uprzejmie prosimy o zachowanie odpowiednich rygorów sanitarnych i zachęcamy do korzystania z elektronicznych form komunikacji z Urzędem.

Rozpoczynamy Tydzień Bibliotek!

Serdecznie zapraszamy na XVIII Tydzień Bibliotek!!!! Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy klikając w link do interaktywnego plakatu:

Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Nie czekaj do ostatniej chwili! Spisz się przez Internet i weź udział w loterii.

Uwaga Konkurs Plastyczny! "Okładka jak z obrazka" to coś dla Was!

Serdecznie zapraszamy przedszkolaki oraz dzieci szkolne z klas I-III oraz IV-VIII do udziału w konkursie plastycznym. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace do 13 maja godz. 18:00 Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna do pobrania poniżej. Atrakcyjne nagrody rzeczowe już czekają!

Rodzinny Piknik Strzelecki " Strzelamy w samo sedno"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnym Pikniku Strzeleckim, który odbędzie się 15 maja (początek o godz. 16) na strzelnicy stowarzyszenia Zawisza, przy ul. Wierzbińskiej w Orzyszu. Na uczestników czeka możliwość rywalizacji w konkurencji strzelania z karabinu KBKS (w rodzinnych duetach oraz indywidualnie) wystawa sprzętu wojskowego, dmuchane zamki i zjeżdżalnie oraz tradycyjna, wojskowa grochówka. Wszystko to całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo w konkurencji strzelania z karabinu KBKS na sześć najlepszych duetów rodzinnych (np. dziadek-wnuk, brat-siostra, mama-syn itp.) i najlepszych sześć osób w konkurencji indywidualnej, czekać będą puchary oraz nagrody rzeczowe.

ORZYSZ NATURALNIE- MIASTO ZIELONYCH PROJEKTÓW

Szanowni Mieszkańcy Orzysza ! W ramach programu „Orzysz Naturalnie- Miasto Zielonych Projektów” zachęcamy Państwa do zgłaszania propozycji miejsc w Orzyszu, które chcielibyście uporządkować, zazielenić lub urozmaicić rekreacyjnie, aby nasze miasto stawało się jeszcze piękniejsze. Wasza pomoc i pomysły będą punktem wyjściowym do stworzenia koncepcji zazielenienia ( nasadzenia drzew, krzewów, tworzenia małej infrastruktury rekreacyjnej) Orzysza. Wszystkie zgłoszone wnioski będą konsultowane z zespołem doradczym oraz projektantem zieleni. Swoje propozycje możecie Państwo przesyłać na adres redakcja@orzysz.pl do 23 maja 2021r.

Szukamy pracownika – może właśnie Ty nim zostaniesz?

Informujemy, że na oficjalnej stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzyszu zamieściliśmy ogłoszenie o naborze Asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej.

Podziękowanie

„Człowiek, człowiekowi….z pomocą i sercem” Pomocą i sercem obdarował potrzebujących mieszkańców naszej gminy Pan Mariusz Olender, od lat nieformalnie współpracujący z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Nigdy nie jest obojętny na potrzeby innych ludzi. Naprawia i obdarowuje sprzętami gospodarstwa domowego rodziny potrzebujące. Dziękujemy, dzięki Panu nasza praca jest łatwiejsza. Dyrekcja i pracownicy MOPS


Informacja

Zarządzenie Burmistrza Orzysza o przyznaniu dotacji dla organizacji pozarządowej na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Orzysz w 2021 roku z zakresu ratownictwa wodnego na terenie Gminy Orzysz w 2021 roku.

4 maja 2021 r.- dniem wolnym od pracy na Polanie Kultury w Orzyszu

Na podstawie ZARZĄDZENIA Nr 4.04.2021 Dyrektora POLANY KULTURY Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Orzyszu z dnia 27 kwietnia 2021 roku, dzień 4 maja 2021 r. ustanowiony został dniem wolnym od pracy dla pracowników POLANY KULTURY w Orzyszu w zamian za święto przypadające w sobotę, tj. w dniu 1 maja 2021 r.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too