Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Życzenia

Mam przyjemność złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Niepodległości Gruzji oraz 30-lecia niepodległości współczesnej Gruzji. Niech ten dzień przypomina dumną historię państwa i narodu Gruzińskiego. W Dniu Niepodległości Gruzji wszystkim naszym Przyjaciołom Gruzinom z Gori w imieniu mieszkańców Orzysza składamy życzenia wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów w rozwoju gospodarczym oraz jak najszybszego wstąpienia w struktury Unii Europejskiej.

Najnowszy numer Biuletynu Informacyjnego

Polecamy nowe wydanie Biuletynu, a w nim między innymi szczegóły Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań #Liczysiękażdy


Zapraszamy na warsztaty

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Dąbrówce zaprasza na warsztaty wyplatania makramy na kiju, które odbędą się 19 czerwca br. w godzinach od 10.00 do 13.00. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 czerwca.

Uwaga!!! od 25.05.2021r. czasowe ograniczenie dostępu do budynku Urzędu Miejskiego

Szanowni Państwo od jutra zamknięte zostaje wejście do Ratusza od strony podjazdu dla niepełnosprawnych z uwagi na rozpoczynający się remont schodów. Uprzejmie prosimy wszystkie osoby wchodzące do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzyszu o korzystanie z pozostałych wejść do budynku.

Ratownicy wodni poszukiwani

W związku z planowanym otwarciem kąpieliska na Plaży Miejskiej w Orzyszu (26.06-28.08), Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku ratownika wodnego.

Orzyska Noc Muzeów

Wszystkich zabieganych, którzy na co dzień nie mają czasu i tych chcących przypomnieć sobie jak wygląda nasze muzeum, a także wszystkich, którzy chcą się z nami po prostu spotkać w otoczeniu orzyskich pamiątek serdecznie zapraszamy 15 maja (sobota) w godzinach 18.00-22.00. Tegoroczna Noc Muzeów odbywać się będzie w reżimie sanitarnym co, mamy nadzieję- nie zepsuje nam jednak radości spotkania po tak długim czasie zamknięcia🙂. Do zobaczenia!

BEZPŁATNE ELEKTRONICZNE OZNAKOWANIE PSÓW

Każdy mieszkaniec gminy Orzysz może nieodpłatnie zaczipować swojego psa. Chipowanie przeprowadza Gabinet Weterynaryjny „MULTIWET” w Orzyszu, ul. Polna 10.


Powiatowy Konkurs Recytatorski "Ja, Norwid. Znajdziesz mnie w bibliotece"

Zachęcamy do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Ja, Norwid. Znajdziesz mnie w bibliotece" skierowanym do młodzieży szkół średnich w wieku 15-20 oraz dorosłych 21+. Atrakcyjne nagrody pieniężne już na Was czekają!!! Pierwsza nagroda - 300zł, druga - 200zł, trzecia - 100zł, wyróżnienie - 50zł w każdej kategorii. Odbiór nagród osobisty. Na nagrania czekamy do 8 czerwca. Ogłoszenie wyników 18 czerwca za pośrednictwem strony polanakultury.orzysz.pl oraz na FB Biblioteki Polany Kultury. Czekamy na Wasze prezentacje!!!

Ćwiczenia "Mil Med Challange 2021" w Orzyszu

W dniu 11 maja br. na sali widowiskowo - sportowej MOSIR w Orzyszu pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej rozpoczęły się trzydniowe zawody z zakresu medycznego ratownictwa taktycznego. Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski dokonał uroczystego otwarcia konferencji naukowo – szkoleniowej, połączonej z warsztatami oraz zawodami. Zajęcia prowadzone będą w dniach 11-14 maja na Stadionie Miejskim, Plaży Miejskiej oraz w Urzędzie Miejskim w Orzyszu. Uczestnikom, słuchaczom i zawodnikom życzymy powodzenia i dobrego samopoczucia w Orzyszu Wojskowej Stolicy Polski.

Akcja charytatywna dla Natana

Stowarzyszenia Weteranów i Sympatyków 15BSAP "Saper Orzysz" rozpoczyna kolejną akcję charytatywną. Głównym celem tej akcji jest charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz pomocy w przeprowadzeniu operacji, zabiegów oraz rehabilitacji syna żołnierza i weterana.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too