Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Burmistrz Orzysza uzyskał absolutorium i wotum zaufania za 2020 rok

Rada Miejska w Orzyszu podczas XXXVII sesji w dniu 30 czerwca 2021 roku jednogłośnie udzieliła absolutorium Burmistrzowi Orzysza Zbigniewowi Włodkowskiemu. Radni oraz Komisja Rewizyjna pozytywnie ocenili sprawozdanie z wykonania budżetu gminy za rok 2020.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Koło Gospodyń Wiejskich Okartowo i koło Gospodyń Wiejskich Ogródek wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 17 lipca br. w skansenie w Olsztynku. Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom. Finał Festiwalu odbędzie się 25 września 2021 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Najpierw jednak przed nami rywalizacja wojewódzka❗ Trzymamy kciuki✊ Czekamy na Państwa głosy do 17 lipca br. do godz.13.00

Konkursy Dożynkowe

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych, które przeprowadzone zostaną w ramach Dożynek Gminnych 2021. Tegoroczne święto plonów odbędzie się 29 sierpnia. Formularze zgłoszeniowe można składać do 16 sierpnia.

Nabór uzupełniajacy na rachmistrzów przedłużony do 9 lipca

Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski - Gminny Komisarz Spisowy w Orzyszu ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych, którzy będą wykonywać prace spisowe w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (NSP) 2021 na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. Narodowy Spis Powszechny 2021 trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00. Termin składania ofert: do 9 lipca 2021 r Szczegóły na stronie:

Dzień dziecka

Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" – edycja 2021 finansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Kąpielisko Miejskie już otwarte

Wraz z początkiem wakacji na Plaży Miejskiej wystartowało strzeżone kąpielisko. Czynne będzie ono aż do 28 sierpnia w godz. 10:00-18:00 (z przerwą dla ratowników od godz. 13:30 do 14:30).

Chcesz spędzić tydzień w Tykocinie?

Kochani! Jesteście młodzi, aktywni? A może przedsiębiorczy? Planujecie założyć swój biznes? Mamy dla Was niezwykłą propozycję. W ramach realizacji projektu "Partnerstwo. Przedsiębiorczość. Działanie" organizujemy wyjazd na tygodniowy obóz w Tykocinie w terminie od 1 do 7 lipca. Obóz dedykowany jest dla osób w wieku od 16 do 29 lat, posługujących się językiem angielskim, na którym będzie można nauczyć się wszystkiego co wiąże się z przedsiębiorczością a przy okazji podszlifować angielski. Udział w obozie jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona! W sprawie szczegółów zapraszamy do Biblioteki Polany Kultury, lub pod nr. telefonu 533 564 991. Czekamy na Was! Szczegółowy plan obozu w załączniku! Maja Rostkowska koordynator projektu

„Primus Inter Pares - pierwszy wśród równych sobie”

Tradycją lat ubiegłych, w dniu wczorajszym w Bibliotece Polany Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najzdolniejszych uczniów z naszej gminy- PRIMUS INTER PARES- pierwszy wśród równych sobie.

Noc Świętojańska

Tak to matki nam podały, Samy także z drugich miały, Że na dzień świętego Jana Zawżdy sobótka palana. Jan Kochanowski, Pieśń świętojańska o Sobótce


Nasza cegiełka dla Natana

Nas też nie mogło zabraknąć na tym wspaniałym przedstawieniu. Pracownicy MOPS dołożyli swoją cegiełkę na pomoc Natanowi. Natanku, życzymy Ci powodzenia i trzymamy kciuki.

Życzenia z okazji Święta Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych

Obchodzony na pamiątkę powrotu do Polski 1 pułku czołgów Armii Polskiej gen. Józefa Hallera w 1919 roku.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too