Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czysta Orzysza 2021

Gmina Orzysz wzorem lat ubiegłych wspólnie ze OSP naszej gminy jest współorganizatorem strażackiej akcji porządkowej pn.: "Czysta Orzysza". W tym już po raz IX wspólnie zadbamy o orzyską rzekę, a także Jezioro Tyrkło.

Międzynarodowe projekty ze wsparciem

Miło nam poinformować iż Gmina Orzysz otrzymała dofinansowanie na zadanie pn.: „ PROMOCJA DOBRYCH PRAKTYK Z MIASTAMI PARTNERSKIMI GMINY Orzysz ”. W ramach zadania zorganizowana zostanie konferencja, podczas której omówione zostaną działania naszej gminy z miastami partnerskimi. Przedsięwzięcie współfinansowane będzie przez Samorząd Województwa Warmińsko- Mazurskiego w ramach Konkursu WM dla WM 2021 ”.

Branżowa Szkoła I stopnia w ZSP w Dąbrówce

Celem nauki w tej szkole jest uzyskanie przez młodocianego umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej niezbędnych do odpowiedzialnego wykonywania zawodu zarówno w charakterze pracownika, jak też w ramach samodzielnej działalności gospodarczej. Po ukończeniu Branżowej Szkoły I stopnia i zdaniu egzaminu z jednej kwalifikacji absolwent uzyska dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, a także otrzyma wykształcenie zasadnicze branżowe.

27 Sierpnia- Dni Orzysza

Szanowni Państwo ‼ Zachęcamy do zaplanowania ostatniego, wakacyjnego weekendu w Orzyszu. Czeka nas trzydniowe świętowanie. 🥳🥳🥳

„Partnerstwo. Przedsiębiorczość. Działanie”

To słowa kluczowe obozu szkoleniowego, który odbył się w Tykocinie w dniach od 1 do 7 lipca, w ramach realizacji projektu Litwa Polska Interreg, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wakacje w bibliotece!

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na "wakacje w bibliotece". W każdy czwartek o 11:00 organizujemy zajęcia literacko-plastyczne - kalambury, quizy, zagadki, zabawy, kreatywne prace plastyczne oraz dywan interaktywny. Zgłaszajcie się do nas pod nr 533 564 991. Ilość miejsc ograniczona!

Prośba - potrzebna pralka

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu poszukuje sprawnej pralki automatycznej dla osoby niepełnosprawnej i schorowanej. Nie musi to być sprzęt nowy, ale zależy nam, by posłużył rodzinie możliwie najdłużej. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu własnym oraz osoby potrzebującej:)

fot. Kamil Kierzkowski

Na Saperów nie było mocnych

Nie było mocnych na 15 Batalion Saperów w Orzyskiej Lidze Piłki Nożnej. Wojskowi swoją wyższość nad rywalami udowodnili w każdej kolejce, nie przegrywając żadnego spotkania, a w decydującym o tytule starciu z ESM Pato Team wygrali 6:1. Pokonanym w tym pojedynku przypadło w udziale drugie miejsce, zaś podium zamknęli gracze HMWO.

DOBRY START 300 zmiany w składaniu wniosków

Informujemy, iż od 1 lipca 2021r. wnioski o świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia można składać tylko elektronicznie. Szczegóły na plakacie.


Kolejny finansowy zastrzyk na modernizację stadionu

Trzeci rok z rzędu Gmina Orzysz znalazła się na liście samorządów dofinansowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach konkursu pn. Małe granty na infrastrukturę sportową w Województwie Warmińsko-Mazurskim.

Zmiana funkcjonowania hali MOSiR w okresie wakacyjnym

Informujemy, że w związku z rozpoczętym okresem wakacyjnym, zmianie ulegają godziny funkcjonowania Sali widowiskowo-sportowej.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too