Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


ORZYSZ SIĘ SZCZEPI

Już jutro, tj. 30 lipca każdy niezaszczepiony mieszkaniec czy turysta będzie mógł dokonać zaszczepienia przeciw COVID -19 jednorazową dawką preparatu firmy Johnson&Johnson w Mobilnym Punkcie Szczepień przy ul. Wojska Polskiego 9 d na Polanie Kultury, podczas wyjątkowego wydarzenia pn. „Kobiety wiedzą co robią”. Szczepienia rozpoczną się już od godz. 12.00 i potrwają do godz. 18.00. Drogi Mieszkańcu wybierz się na Polanę i dołącz do zaszczepionych!

Zadbaj o swoje zdrowie

Serdecznie zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnego badania piersi w najbliższy piątek 30 lipca. Badania mammograficzne odbędą się w stacjonującym przy Polanie Kultury mammobusie przy ul. Wojska Polskiego 9 d w godz. 9.00- 17.00.

30 lipca Kobiety wiedzą co robią

Przypominamy 3️⃣0️⃣ lipca odbędzie się wydarzenie, którego głównymi bohaterkami będą kobiety 👩👱‍♀️👩‍🦳. Tego dnia podczas całego wydarzenia dostępny będzie mobilny punkt szczepie DRIVE THRU, gdzie każdy będzie mógł się zaczepić. 💉💉💉

29 sierpnia - Dożynki Gminne

Dziś prezentujemy program trzeciego dnia święta miasta- DOŻYNKI GMINNE 2021, które odbędą się2️⃣9️⃣ sierpnia🌻🌻🌻. Tradycyjnie Gminne Święto Plonów w naszym mieście rozpoczniemy od uroczystej Mszy Świętej w Kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Orzyszu. ⛪️Następnie w korowodzie dożynkowym udamy się do Ogródka Jordanowskiego, gdzie ok. godziny 13:00 nastąpi uroczyste otwarcie Dożynek wraz z otwarciem odnowionego Ogródka Jordanowskiego 🥳🥳🥳. O godzinie 14:00 zaplanowane są "Spotkania Folklorystyczne", podczas których odbędzie się Koncert Jubileuszowy " Kochamy Orzyszanki" z okazji 3️⃣5️⃣-lecia istnienia Zespołu❣. O 16:00 "Transgraniczne Dni Szlachty" omówienie projektu Interreg Polska-Litwa pn." Kaczka Podróżująca po drogach transgranicznych"🇪🇺. O 17:00 uroczyste wręczenie nagród w konkursach dożynkowych. 🥇🥈🥉 Ostatnim punktem programu jest zabawa taneczna DISCO POLO🎼🎼🎼🎤🎤. Serdecznie Państwa zapraszamy ‼️‼️

Stadion Miejski zyska nowe szatnie

Gmina Orzysz otrzymała kolejne dofinansowanie na modernizację stadionu. Po uzyskanym w tym roku grancie z samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego tym razem finansowego wsparcia postanowiło udzielić Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.


28 sieprnia- Gminny Dzień Rodziny

Przypominamy 27- 28- 29 sierpnia 2021r. - święto gminy Orzysz 🌞 Dziś prezentujemy program drugiego dnia Dni Orzysza.

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

Od 1 lipca 2021 r. właściciel lub zarządca budynku mają obowiązek składania deklaracji o użytkowanym źródle ciepła do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Każdy budynek mieszkalny oraz niemieszkalny, który posiada źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW należy zgłosić wypełniając odpowiednią deklarację.


Bądź kreatywny! Weź udział w naszym konkursie!

Jeśli masz aparat fotograficzny (może być w telefonie😊), lubisz robisz zdjęcia, ale nie zajmujesz się tym zawodowo, to weź udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pn. „DALEKO PADŁO JABŁKO OD…MORALNOŚCI, DULSZCZYZNA”, organizowanym przez naszą Bibliotekę Polany Kultury. Zadaniem konkursowym jest wykonanie i przesłanie do nas fotografii inspirowanej lekturą tegorocznego Narodowego Czytania, tj. „Moralnością Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Szczegóły konkursu: www.polanakultury.orzysz.pl. oraz Fb Biblioteki Polany Kultury. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 16 sierpnia!

Dowódca IX zmiany Batalionowej Grupy Bojowej NATO ppłk Craig Broyles z wizytą u Burmistrza

W dniu dzisiejszym odbyło się robocze spotkanie dowódcy oraz żołnierzy nowej zmiany Batalionowej Grupy Bojowej NATO z oddziału "Bear", którzy zostali przypisani do bezpośredniej współpracy z miastem Orzysz. Podczas spotkania zostały omówione szczegóły współpracy, która już niebawem.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too