Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ORZYSZ SIĘ SZCZEPI

Zachęcamy Państwa do zaszczepienia się w dniu 27.08.2021r. w godz. 14.00 – 20.00 podczas rozpoczynających się DNI ORZYSZA na Stadionie Miejskim w Orzyszu. To jest ostatnie w Orzyszu szczepienie w Mobilnym Punkcie Szczepień, gdzie można się zaszczepić jednorazowym preparatem firmy Johnson & Johnson. Dla osób, które z różnych względów nie będą mogły się zaszczepić w tym dniu, proponujemy szczepienie tym samym preparatem w miejscowości Ogródek w dniu 04.09.21r. w godz. 13.00 – 18.00 w Mobilnym Punkcie Szczepień usytuowanym przy Świetlicy Wiejskiej. Zapraszamy

fot. Kamil Kierzkowski

Deszcz i noc im niestraszne

Drygały okazały się najlepsze w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej. Ekipa z Drygał po Puchar Burmistrza Orzysza sięgnęła notując po drodze komplet zwycięstw.

Wyrazy głębokiego współczucia

Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Włodkowskiemu oraz Jego Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia i otuchy w trudnych chwilach z powodu śmierci Ojca składają koleżanki i koledzy z Urzędu Miejskiego w Orzyszu. Msza Święta żałobna odprawiona zostanie w poniedziałek 23 sierpnia 2021 r., o godz. 14.00 w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Okartowie.

Wnioski na stypendia szkolne na rok szkolny 2021/2022

Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, w szczególności gdy w rodzinie tej występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe.


Aktywni niepełnosprawni – raporty

Ważne – przeczytaj i wykorzystaj informacje dla swoich potrzeb lub podpowiedz innym, jakie korzyści niosą osobom niepełnosprawnym adresowane do nich programy.

Garnizonowe obchody Święta Wojska Polskiego

W niedzielę 8 sierpnia, w Orzyszu odbyły się garnizonowe obchody Święta Wojska Polskiego z udziałem żołnierzy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej oraz Batalionowej Grupy Bojowej NATO. Zwieńczeniem uroczystości była defilada z użyciem ciężkich, opancerzonych pojazdów kołowych, będących na wyposażeniu Zawiszaków oraz wojsk sojuszniczych. Obchody uświetniła Orkiestra Wojskowa z Giżycka. Gorące podziękowania dla 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej oraz Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w Bemowie Piskim za perfekcyjnie przygotowane i przeprowadzone wydarzenie.

Biuletyn Informacyjny Nr4/2021

Polecamy Państwu najnowszy numer Biuletynu Informacyjnego Magazynu Samorządowego Gminy Orzysz, a w nim między innymi apel Burmistrza do mieszkańców z prośbą o zaszczepienie się "Solidarnie przeciw Covid - 19"

Zapraszamy do udziału w nagraniu audiobooka!

W ramach Narodowego Czytania 2021 będziemy rejestrować w studio nagrań przy Polanie Kultury "Moralność Pani Dulskiej" autorstwa Gabrieli Zapolskiej. ZApraszamy do udziału w tej niezapomnianej przygodzie. Audiobook dostępny będzie na kanale YouTube Polany Kultury oraz wydany na płytach CD i pendrivach. Działanie finasowane jest w ramach programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności na mocy umowy zawartej z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży.

Konkurs Plastyczny " Orzyska Rybka"

Wspólnie z Orzyskim Stowarzyszeniem "Szansa na..." serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Orzyska Rybka". Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody! Zadanie polegać będzie na stworzeniu pracy plastycznej o tematyce rybackiej. Szczegóły w regulaminie.

Dni Orzysza i Dożynki Gminne 2021

Przypominamy 27- 28 - 29 sierpnia 2021r. - Dni Orzysza i Dożynki Gminne 2021! Zachęcamy do zaplanowania ostatniego, wakacyjnego weekendu w Orzyszu. Czeka nas trzydniowe świętowanie i wiele niesamowitych atrakcji.

27 Sierpnia- Święto Rybaka w Orzyszu

Wspólnie z Orzyskim Stowarzyszeniem " Szansa na..." serdecznie zapraszamy na Święto Rybaka w Orzyszu, które odbędzie się 27 sierpnia 2021r. na Stadionie Miejskim w Orzyszu. W ramach wydarzenia odbędzie się pokaz kulinarny z udziałem Karola Okrasy, podczas którego przyrządzone zostaną mazurskie fishburgery. Zaplanowane zostały również Rodzinne Zawody Wędkarskie na Plaży Miejskiej. Na najmłodszych mieszkańców naszej gminy, czekać będą dmuchańce, a także gry i zabawy. Czekamy na Państwa ! Wydarzenie organizowane jest w ramach podpisanej umowy granatowej z LGD Mazurskie Morze dofinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too