Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Plac zabaw w nowym Ogródku Jordanowskim otwarty przez orzyskie dzieci

W ten słoneczny, piątkowy poranek (10.09.2021 r.) z nutą niecierpliwości i radością w oczach dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu wraz z Burmistrzem Zbigniewem Włodkowskim, Zastępcą Burmistrza Beatą Jażdżewską, Dyrektorami oraz opiekunami oficjalnie otworzyły plac zabaw w nowym Ogródku Jordanowskim w Orzyszu.


SKO ZS-P Orzysz laureatem „Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli”

Zapraszamy do głosowania na kronikę SKO ZS-P w Orzyszu W Regionalnym Etapie Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności prezentacja konkursowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu znalazła się w gronie 10 szkół z całej Polski. Tym samym bierze udział w krajowym etapie tego konkursu, reprezentując region białostocki. W kolejnym etapie konkursu Komisja Banku PKO BP przyzna 3 miejsca i nagrody o wartości 20 tys. zł, 15 tys. zł lub 10 tys. zł. Dodatkowo szkoła stara się o nagrodę Internautów 10 tys. zł.

Zapraszamy na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem

Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” realizuje operację własną pt. „Promocja turystyki wędkarskiej na Jeziorze Orzysz”, dofinansowaną ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość operacji to 50 425,00zł, a kwota dofinansowania to 50 000,00zł.

KOLEJNY ROK AKADEMICKI NA UNIWERSYTECIE TRZECIEGO WIEKU W ORZYSZU OTWARTY!

Odśpiewaniem hymnu państwowego rozpoczęła się wyjątkowa Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Orzyszu. Wyjątkowa dlatego, że swą obecnością uświetnili ją znamienici goście: Senator Rzeczpospolitej Polskiej Pani Małgorzata Kopiczko, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu Pani Anna Pilarczyk, Burmistrz Orzysza Pan Zbigniew Włodkowski, zastępca mera miasta partnerskiego Gori Pan Ioseb Vanishvili, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Żyrzynie Pani Elżbieta Seredyn.

Podziękowanie za kondolencje

Wszystkim, którzy wsparli mnie słowami otuchy, nadesłali kondolencje oraz uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych mojego Taty, pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie. Zbigniew Włodkowski wraz z rodziną

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 6 września do 31 grudnia br.

82 rocznica wybuchu II wojny światowej

"Kiedy się wypełniły dni i przyszło zginąć latem, prosto do nieba czwórkami szli żołnierze z Westerplatte." K.I. Gałczyński Pieśń o żołnierzach z Westerplatte

INFORMACJA NT ZAMKNIĘCIA DROGI GMINNEJ

W związku z organizacją Dożynek w Gminie Orzysz dnia 29 sierpnia 2021 r. ulica Orgodowa zostaje zamknięta na czas trwania imprezy tj. od godz. 7:00 do godz. 21:00. Organizatorem imprezy jest POLANA KULTURY Centrum BIblioteczno-Kulturalne w Orzyszu.

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego📸

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego📸 pt."Daleko padło jabłko od... moralności, dulszczyzna". Jury konkursowe w składzie: Adriana Piekarska, Elwira Zadroga i Magdalena Fijoł po zapoznaniu się z pracami postanowiło przyznać nagrody: I miejsce - voucher na 300 zł do Empiku otrzymuje obraz młodzieży z Centrum Młodzieżowego pod kierunkiem Małgorzaty Osieckiej II miejsce - voucher na 200 zł do Empiku otrzymuje obraz autorstwa Marka Osieckiego III miejsce - voucher na 100 zł otrzymuje obraz Kamili Dardzińskiej-Malon Wyróżnienie - voucher na 50 zł otrzymuje Danuta Jędrych. Po odbiór nagród zapraszamy do Biblioteki Polany Kultury. Dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy🥳🎊🎉

V Potrójna Mazurska Pętla

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. W związku z powyższym zaplanowano jak co roku wydarzenie, w których bezpłatnie, będą mogli uczestniczyć mieszkańcy oraz osoby przebywający w tym czasie na Mazurach.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too