Dziś jest
PL EN DE UK LT

Zapisy przedłużone do środy - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Zapisy przedłużone do środy

Jeszcze przez dwa dni istnieje możliwość zgłoszenia udziału do zawodów-sportowo obronnych w ramach II Pikniku Militarnego Orzysz-Szlakiem Tygrysa, który odbędzie się w dniach 6-7 lipca i będzie jedną z imprez towarzyszących obchodom Dni Orzysza. Organizatorzy na ostateczne zgłoszenia czekają do środy 3 lipca.

Dlaczego warto dokonać zgłoszenia i na początku lipca zawitać do Orzysza? Choćby dlatego, że na uczestników oprócz możliwości zasmakowania żołnierskiego życia i przeżycia niezapomnianej przygody czekają atrakcyjne nagrody. W kategorii seniorów pula nagród pieniężnych to aż 4650 zł., z czego dla zwycięskiej drużyny wynosi 2250 zł. Na młodszych uczestników (kategoria do lat 18) czekają równie atrakcyjne nagrody rzeczowe. To co dodatkowo powinno zachęcić do udziału to fakt, że start w zawodach jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres zgloszenia@szlakiemtygrysa.com.pl z załączonym formularzem zgłoszeniowym.

Piknik Militarny Orzysz-Szlakiem Tygrysa to nie tylko sportowa rywalizacja na bezdrożach poligonu. To także mnóstwo towarzyszących atrakcji jak choćby pokazy sprzętu wojskowego, z którym na co dzień mają do czynienia żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Każdy będzie mógł wziąć do ręki karabin czy zobaczyć od środka Rosomaka. Wszystko to, a także wiele innych atrakcji już na początku lipca. Podobnie jak w ubiegłym roku impreza odbędzie się w koszarach byłej „jednostki karnej” przy ul. Wierzbińskiej.

Jeśli jesteś naprawdę twardy. Jeśli survival i prawdziwe wyzwania są Twoim żywiołem. Jeśli chcesz się sprawdzić w wiernie zrekonstruowanej poligonowej akcji, to zapraszamy na naszą imprezę, do Orzysza, na II Piknik Militarny Orzysz – Szlakiem Tygrysa.

Projekt realizowany w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013

Załączniki

  1. Karta zgłoszenia
  2. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2013-07-01 10:00 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): piknik militarny sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too