Dziś jest
PL EN DE UK LT

Konsultacje w sprawie szlaku żeglownego - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia
reklama

Konsultacje w sprawie szlaku żeglownego

W ubiegłą sobotę 18.05.2013r. w Hali widowiskowo- sportowej w Orzyszu odbyły się warsztaty dotyczące planowanego szlaku żeglownego łączącego Wielkie Jeziora Mazurskie z Pojezierzem Ełckim i Kanałem Augustowskim.

 Inicjatorem akcji była Fundacja Pętla Mazurska, która dzięki zdobytym grantom Fundacji Batorego, przybliża uczestnikom warsztatów koncepcję połączenia Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Ełckim i Kanałem Augustowskim.
W orzyskich warsztatach prowadzonych przez ekspertów dziedzinowych oraz moderatorów udział wzięli przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Radni Rady Miejskiej w Orzyszu z Przewodniczącym Wiesławem Wasilewskim na czele, sołtysi oraz mieszkańcy naszej Gminy.
Po krótkim wprowadzeniu, którego dokonała Zastępca Burmistrza Orzysza Pani Ewa Polkowska –Krupa, przedstawiono koncepcję rewitalizacji i rozbudowy drogi wodnej, w tym odcinka biegnącego przez Gminę Orzysz.
Uczestnicy przedstawiali własne opinie na ten temat, mieli możliwość zaproponowania nowych rozwiązań oraz skonsultowania ich z ekspertem.

Warsztaty zakończono dyskusją nad rozwiązaniami szlaku,  szansami realizacji oraz wpływem budowy nowej drogi wodnej na rozwój naszego regionu.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2013-05-22 12:01 | Iwona Borzymowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too