Dziś jest
PL EN DE UK LT

Aleksander Lipowski nowym trenerem zielono-niebieskich - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » KS "Śniardwy" Orzysz

Aleksander Lipowski nowym trenerem zielono-niebieskich

  • Aleksander Lipowski fot. Łukasz Szymański

Aleksander Lipowski będzie w nadchodzącym sezonie grającym trenerem seniorów Śniardw. Zastąpi na tym stanowisku Bartłomieja Koniecko, który pracował z zespołem przez ostatnie 2,5 roku.

Aleksander Lipowski jest wychowankiem Śniardw. Ma za sobą występy m.in. w Zniczu Biała Piska, Mazurze Ełk czy Mamrach Giżycko. Ostatnie pół roku spędził w ełckim Płomieniu, gdzie będąc podstawowym zawodnikiem wywalczył z zespołem awans do III ligi.

Prowadzenie Śniardw będzie jego debiutem w roli szkoleniowca. Będzie można go zobaczyć także na boisku w roli zawodnika.

Jednocześnie Zarząd pragnie serdecznie podziękować dotychczasowemu trenerowi Bartłomiejowi Koniecko za 2,5 roku owocnej współpracy, która niewątpliwie zmieniła obraz piłki w Orzyszu. Wierzymy, że umiejętności i doświadczenie zdobyte przez zawodników pod okiem Bartłomieja Koniecko w przyszłości zaprocentują. Trenerowi życzymy pomyślności z życiu osobistym i zawodowym, a także wielu sukcesów sportowych.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2012-07-24 07:01 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too