Dziś jest
PL EN DE UK LT

OŚRODEK ADOPCYJNY ZAPRASZA - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Zdrowie

OŚRODEK ADOPCYJNY ZAPRASZA

Adopcja jest szansą na nowe życie, wypełnione śmiechem dziecka, któremu bezwarunkowa miłość rodziców adopcyjnych pozwala się rozwinąć.

W Ełku działa filia Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Adopcyjnego w Olsztynie.  Głównym jej celem jest znalezienie rodzin dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w rodzinie biologicznej. Poszukujemy rodzin, które są gotowe przyjąć do siebie dziecko lub dzieci. One czekają na swych rodziców…

W chwili obecnej trwa nabór kandydatów na rodziców adopcyjnych. W drugiej połowie maja ma rozpocząć się bezpłatne szkolenie. Osoby pragnące skorzystać z pośrednictwa i pomocy ośrodka adopcyjnego w przysposobieniu dziecka zapraszamy do Nas.

Chcesz stworzyć pełną rodzinę. Masz w sobie tyle miłości, że chcesz się nią podzielić z dzieckiem. Przyjdź, przekonaj się, że adopcja to właśnie narodziny Twojego dziecka…

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 87 621 38 25 bądź pisząc na adres: oao-elk@o2.pl. Ośrodek jest czynny od pn do pt w godz. 7.30 – 15.30. Mieści się na ul. Piłsudskiego 10, w tzw. „pałacyku”.

 

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2012-05-09 09:10 | Justyna Bosińska
Pokrewne (tag): zdrowie

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too