Dziś jest
PL EN DE UK LT

Poznały uroki Ziemi Orzyskiej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Poznały uroki Ziemi Orzyskiej

Kolejny dzień kandydatek do tytułu Miss Warmii i Mazur upłynął pod znakiem dużych emocji. Miłym zaskoczeniem dla uczestników wczorajszej Sesji były odwiedziny grupy finalistek, które wręczyły naszym Sołtysom bilety na jutrzejszą galę finałową. A później…

Później wszyscy chętnie pozowali do wspólnego zdjęcia. Ze względu, iż czas dziewczyn jest mocno ograniczony musiały się pożegnać, by udać się dalej, na Plażę Miejską w Orzyszu, a później na plażę w Nowych Gutach.

Mimo, iż wszystkie dziewczyny są z naszego województwa urzekły Je orzyskie widoki, na czele z naszymi pięknymi Śniardwami. Tam, w Nowych Gutach, zostały przywitane przez Uwego Schutze - właściciela Panoramy w Nowych Gutach, który chętnie oprowadził dziewczyny po swoim obiekcie. I całe szczęście, bo tu dziewczyny chociaż na trochę mogły złapać chwilę tchu.

Kolejnym miejscem jakie zwiedziły była stacja Mazurskiej Służby Ratowniczej w Okartowie. I dopiero tu poznały prawdziwe uroki Ziemi Orzyskiej. Pływanie motorówką, woda, wiatr we włosach i niesamowite emocje – to wszystko zapamiętają na naprawdę długo.

Jak zawsze, wszystko co piękne szybko się kończy…. Te miłe chwile odprężenia minęły i dziewczyny  popołudniu musiały wrócić na salę treningową. A już jutro zobaczymy efekty ich przygotowań.


Finalistki Konkursu Miss zwiedzają gminę Orzysz - fotorelacja


Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-05-26 09:38 | Agnieszka Górecka
Pokrewne (tag): miss warmii i mazur

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too