Dziś jest
PL EN DE UK LT

Wielkie odliczanie do piątkowej Gali! Dziewczyny są już w Orzyszu! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Wielkie odliczanie do piątkowej Gali! Dziewczyny są już w Orzyszu!

Wczoraj, 23 maja, do Orzysza zawitały finalistki Konkursu Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek 2011. Pobyt w Orzyszu rozpoczęły od spotkania z Burmistrzem Orzysza Tomaszem Jakubem Sulima.

Burmistrz gorąco powitał uczestniczki Wyborów, a następnie oprowadził je po mieście. Towarzyszyli im Senator RP Marek Konopka oraz orzyski Wiewiór

Obecność uroczych gości wzbudziła wielkie zainteresowanie mieszkańców. Orzysz przyjął Je z sympatią i życzliwością. Finalistki mają już za sobą pierwsze autografy, które rozdawane były na widokówkach z panoramą Orzysza. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wspólne fotografie, do których dziewczyny chętnie pozowały. Nie da się ukryć, że już wczoraj mieszkańcy znaleźli swoje typy. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdą się także nasze Orzyszanki, których przypomnijmy, bierze udział w Konkursie aż pięć. 

Miasto zrobiło się pełne gracji i wdzięku. Niestety, by tej jednej nocy mogły zabłysnąć na scenie najpierw trzeba wylać wiele potu i wysiłku. Powszedni dzień naszych finalistek nie wygląda tak różowo. Z tego co udało się nam dowiedzieć, praktycznie całe dnie spędzają na sali treningowej i tak pozostanie do samego piątku. Efekty Ich pracy będziemy mogli podziwiać w piątkowy wieczór.

Przedsmak tego co będziemy mogli obejrzeć na wielkim finale, prezentujemy poniżej…


Finalistki Miss Warmii i Mazur w Orzyszu - fotorelacja


Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-05-24 11:53 | Agnieszka Górecka
Pokrewne (tag): miss warmii i mazur

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too