Dziś jest
PL EN DE UK LT

"Ogródek Muzyki" 25.07 - zapraszamy! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury » Imprezy cykliczne » Ogródek Muzyki » Sezon 2009
reklama

"Ogródek Muzyki" 25.07 - zapraszamy!

Wszystkich melomanów i amatorów piosenki polskiej i francuskiej zapraszamy do "Ogródka Muzyki" w dniu 25 lipca o godz. 20.00. Wystąpi PAULINA KUJAWSKA wraz z zespołem w recitalu "Powróćmy jak za dawnych lat".

 

Paulina Kujawska - wokalistka jazzująca o dźwięcznym, wyrazistym głosie, absolwentka Wydz. Jazzu           i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach, studentka Hochschule fuer Musik w Kolonii (Niemcy).

Od 2002 r. pedagog Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jako certyfikowany instruktor techniki Speech Level Singing (SLS) prowadzi warsztaty i zajęcia na terenie całego kraju.

Wystąpiła na wielu przeglądach i festiwalach, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Wokalistów Jazzowych (1996) w Zamościu (II nagroda), na FAMA (Festiwal Artystycznej Młodzieży Akademickiej)   w Świnoujściu (1996), Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki (1999) we Wrocławiu, Festiwalu Piosenek Anny German "Tańczące Eurydyki” (2004), konkursie na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej (2005)      w Sopocie (III nagroda). Została finalistką konkursu „Debiuty” na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1999. Nagrywała dla Programu III Polskiego Radia specjalnie dla niej napisane kompozycje Wojciecha Karolaka.

Od 2000 r. jest solistką „Orkiestry Kukla Band” pod dyrekcją Zygmunta Kukli. Od 2003 r. współpracuje z big-bandem "Cracovia" pod dyr. Ignacego Stojka.

W programie koncertu znajdą się znane i lubiane przeboje autorstwa W. Młynarskiego, J. Przybory, A. Osieckiej, J. Jurandota, J. Kofty, a także popularne piosenki francuskie.

Artystce towarzyszyć będą:

Michał Braszak – kontrabas

Tomasz Drabina – akordeon

Gertruda Szymańska – instrumenty perkusyjne

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2009-07-21 08:28 | Beata Szymankiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24