Dziś jest
PL EN DE UK LT

PODARUJ HANI NADZIEJĘ - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Ochotnicze Straże Pożarne » OSP Orzysz
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

PODARUJ HANI NADZIEJĘ

  • zdjęcie:www.haniakirtio.pl

Podaruj Hani nadzieję
"W pogoni za życiem"
W czwartek, 26 czerwca w Rucianem Nidzie pod takim hasłem zorganizowany został koncert charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na operację oraz leczenie Hani Kirtio. W organizację imprezy włączyli się strażacy z OSP Orzysz.

 

Hania urodziła się 12 października 2006 roku z zespołem wad wrodzonych: rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, szpotawymi stopami, pęcherzem neurogennym oraz wadą serca.
Jedyną metodą i jednocześnie szansą na normalne funkcjonowanie Hani w życiu jest przeprowadzenie operacji w niemieckiej klinice. Koszty operacji stópek sięgają 70 tys. złotych. Dzięki tej operacji Hania będzie mogła w przyszłości chodzić. Operacja kręgosłupa kosztuje 100 tys. złotych i jest konieczna, gdyż garbik na pleckach uciska na płuca i serduszko powodując zagrożenie życia. Przez garbik dziecko jest sparaliżowana od pasa w dół.
Koszty rehabilitacji i zabiegów indywidualnych sięgają około 2 tys. złotych miesięcznie, natomiast koszt turnusu rehabilitacyjnego w specjalistycznym ośrodku wynosi od 3 do 5 tys. złotych.

Organizatorem imprezy, podczas której zberano fundusze dla Hani było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży. Patronat medialny: Telewizja Polska Oddział Olsztyn. Patronat honorowy: Starosta Powiatu Piskiego, Burmistrz Pisza, Burmistrz Rucianego Nidy.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2008-06-29 23:05 |
Pokrewne (tag): osp orzysz

Pozostałe aktualności

OCHOTNICZA STRAŻ
POŻARNA
W ORZYSZU

UL. CIERNIAKA 11
12-250 ORZYSZ

tel. 87 423 70 08

tel. 503 11 22 33

e-mail: osp.orzysz@op.pl

NIP: 849-14-91-996

REGON: 511375351

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24