Dziś jest
PL EN DE UK LT

Informacja o ogłoszeniu o naborze wniosków - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Zdrowie » Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu

Informacja o ogłoszeniu o naborze wniosków

Informacja o ogłoszeniu o naborze wniosków w ramach Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2021.

W dniu 3 grudnia 2020r. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiło kolejny nabór wniosków w ramach Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2021.
Głównym celem Programu jest wprowadzenie usługi asystenta jako formy ogólnodostępnego wsparcia dla:
    1. dzieci do 16 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności łącznie ze wskazaniami: konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji oraz konieczności stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji oraz
    2. osób niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności wydane na podstawie ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2020 r. poz. 426, z późn. zm.) albo orzeczenie równoważne do wyżej wymienionego,
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu po rozpoznaniu potrzeb naszych mieszkańców przygotował wniosek oraz kalkulację kosztów zgodnie z wytycznymi. Ponieważ jest to wniosek konkursowy oczekujemy na jego rozstrzygniecie zgodnie z harmonogramem.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-01-07 15:18 | Łukasz Denkiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too