Dziś jest
PL EN DE UK LT

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZSP w Orzyszu - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZSP w Orzyszu

2 października 2020 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Orzyszu obchodzono X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Już kilka dni wcześniej na szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty zachęcające do udziału w akcji oraz kąciki z zagadkami, gdzie każdy uczeń miał możliwość przypomnieć sobie tabliczkę mnożenia.

W piątek tabliczka mnożenia była już obecna wszędzie. Uczniowie klas 4-8 byli egzaminowani z tabliczki mnożenia przez nauczycieli matematyki. Uczniowie rozwiązywali szereg zadań, zagadek, łamigłówek dotyczących mnożenia. Po raz pierwszy do akcji włączyły się przedszkolaki z grup zerowych oraz uczniowie z klas I – III. Dzieci pod okiem swoich wychowawców rozwiązywali działania matematyczne oraz zabawne łamigłówki. Opiekun SKO w swojej klasie przeprowadziła konkurs na eksperta tabliczki mnożenia, w którym dzieci zostały nagrodzone i wyróżnione. Ponadto uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w konkursie internetowym tabliczki mnożenia. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Dziękuję nauczycielom matematyki, opiekunowi SKO, wychowawcom przedszkola i  klas I - III za przeprowadzenie tabliczki mnożenia. Zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu, w przyszłym roku.

Koordynator akcji: A. Narucka

Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-10-08 09:24 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too