Dziś jest
PL EN DE UK LT

Jak minęło lato na Polanie Kultury? Twórczo i aktywnie! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Jak minęło lato na Polanie Kultury? Twórczo i aktywnie!

Letnią ofertę artystyczną Domu Kultury w Orzyszu przyjęliście Państwo z zainteresowaniem, które przełożyło się zarówno na frekwencję jak i na efekty warsztatów.

W trakcie Plenerów na Polanie, które odbyły się czterokrotnie na świeżym powietrzu z towarzyszeniem koncertów akordeonowych na żywo, powstały kamienne ozdoby ogrodów (7 lipca), donice, wykonane różną techniką (21 lipca) a także obrazy olejne, których tematem przewodnim było hasło „kwiaty polne” (25 sierpnia). Wspólnie powołaliśmy do życia także piękną kolekcję szkiców architektonicznych współczesnego i dawnego Orzysza (12 sierpnia).

Propozycją, która podbiła serca orzyszan były także warsztaty kuglarskie, prowadzone przez instruktorów Patrycję Mańko oraz Bartłomieja Harna w dniach 11 i 28 sierpnia. Uczestnicy warsztatów mieli okazję obejrzeć pokaz kuglarski z użyciem ognia, wykonany przez grupę Kasai z Pisza. W trakcie zajęć posługiwaliśmy się w pełni bezpiecznymi ledowymi poikami kuglarskimi, atrakcyjnymi ze względu na zmieniające się barwy i kształty.

Dziękujemy licznej i międzypokoleniowej grupie warsztatowiczów, wśród których znalazły się dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy i zapraszamy do realizacji naszej śródrocznej oferty zajęciowej od września.

Joanna Kamieniecka 

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-09-06 10:06 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too