Dziś jest
PL EN DE UK LT

Komunikat Wojewody Warm. - Mazurskiego - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Komunikat Wojewody Warm. - Mazurskiego

Wojewoda Warmińsko – Mazurski uprzejmie informuje, że w związku z rozpowszechnianiem się coronawirusa COVID-19, a co za tym idzie koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, została uruchomiona Aplikacja kwarantanna domowa na platformie https://www.gov.pl/web/koronawirus/

Osoby odbywające kwarantannę mogą za pośrednictwem ww. aplikacji zwrócić się z prośbą o posiłek, podstawowe artykuły spożywcze, pomoc psychologiczną, a także ze strony pracownika ośrodka pomocy społecznej.

Informacje zbierane przy pomocy aplikacji od osób odbywających kwarantann® na terenie województwa warmińsko – mazurskiego będą przesyłane do Wydziału Polityki Społecznej Warmińsko – Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie o godzinie 6.00, 9.00, 12.00, 15.00 i 18.00. natomiast tut. Urząd poszczególne prośby będzie przesyłał do ośrodka pomocy społecznej właściwego dla miejsca odbywania kwarantanny zgłaszającego.

Załączniki

  1. Pobierz załącznik
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-03-24 09:53 | Agata Borchet

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too