Dziś jest
PL EN DE UK LT

Wystartuj w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Wystartuj w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Rozpoczęły się zapisy do V Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie, które ma na celu upamiętnienie żołnierzy polskiego podziemia walczących z sowietyzacją powojennej Polski, odbędzie się 1 marca.

Na startujących czekają do wyboru dwa dystanse. Na krótszym odcinku uczestnicy przebiegną 1963 metrów, co ma symbolizować datę śmierci ostatniego żołnierza polskiego podziemia niepodległościowego – Józefa Franczaka ps. Lalek. Drugi dystans to 5-kilometrowa trasa, po spowitym mrokiem lesie w okolicy Plaży Miejskiej.

Uczestnicy, którzy pokonają dowolny dystans otrzymają pamiątkowe medale oraz staną przed możliwością wylosowania dodatkowych nagród. Wśród nich będą między innymi koszulki.

Udział w biegu jest bezpłatny. Opłatę w wysokości 20 zł, będą musiały jednak ponieść osoby, które podczas rejestracji zadeklarują chęć zakupu pamiątkowej koszulki. Wówczas do 17 lutego należy dokonać wpłaty na konto Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu o nr 94 9364 0000 2003 0012 1516 0001 w tytule wpisując "opłata wpisowa - V Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony www.superczas.pl. Organizatorzy, na czele z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Orzyszu oraz 15 Batalionem Saperów, przygotowali dla uczestników 250 miejsc.

Więcej informacji o biegu dostępnych jest także na portalu Facebook

 

Załączniki

  1. Oświadczenie RODO - uczestnik niepełnoletni
  2. Oświadczenie RODO - uczestnik pełnoletni
  3. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-02-02 14:15 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too