Dziś jest
PL EN DE UK LT

...Z prac między Sesjami za okres od 28 listopada do 30 grudnia 2019 roku - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Rada Miejska » Z prac między sesjami

...Z prac między Sesjami za okres od 28 listopada do 30 grudnia 2019 roku

04 grudnia – spotkały się Stałe Komisje Rady, aby wypracować opinie o przedłożonym przez Burmistrza Orzysza projekcie budżetu Gminy Orzysz na 2020 rok.

05 grudnia – uczestniczyłam w konferencji zorganizowanej przez Burmistrza  Orzysza z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Na spotkaniu wyróżniono liczne grono osób angażujących się w bezinteresowną pomoc innym. Moja osoba również została wyróżniona.

08 grudnia – uczestniczyłam w przekazaniu szlachetnej paczki, której byłam organizatorem, dla dwóch rodzin z naszej Gminy.

12 grudnia – Radny Adam Myka uczestniczył w XV Gali ,, Dusz Mazur” w Rucianem- Nidzie.

17 grudnia –wspólnie z Zastępcą Burmistrza Beatą Jażdżewską uczestniczyłam w spotkaniu opłatkowym w 15 GBZ w Giżycku.

18 grudnia - odbyły się dwa posiedzenia Komisji. Pierwsze posiedzenie odbyła Komisja Gospodarczo – Finansowa, Inwestycji oraz Porządku Publicznego wspólnie z Zastępcą Burmistrza Beatą Jażdżewską, Skarbnik Gminy Anną Kamińską oraz wszystkimi Przewodniczącymi i Zastępcami Stałych Komisji celem wypracowania zbiorczej opinii o projekcie budżetu na 2020 rok.
W drugim spotkaniu uczestniczyły Stałe Komisje Rady Miejskiej. Radni opiniowali projekty uchwał na sesję oraz ustaliły plany pracy na następny rok.

19 grudnia – razem z Zastępcą Burmistrza Beatą Jażdżewską uczestniczyłam w spotkaniu opłatkowym orzyskiej Policji.

20 grudnia – wspólnie z moim Zastępcą Zbigniewem Książek uczestniczyliśmy w spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Komendanta Powiatowego Policji w Piszu.
Tego samego dnia skorzystałam z zaproszenia na Wigilię organizowaną przez Opiekunów i młodzież ze świetlicy opiekuńczo – wychowawczej w Orzyszu.

Również 20 grudnia odbyły się przedstawienia bożonarodzeniowe połączone ze spotkania opłatkowymi w Zespołach Szkolno – Przedszkolnych w Okartowie i Dąbrówce. W Okartowie Radę reprezentował Radny Edward Majewski, natomiast w Dąbrówce Zastępca Zbigniew Krawczyk.

21 grudnia – wraz z Radnymi uczestniczyłam w Gminnym Spotkaniu Opłatkowym.

22 grudnia – Radny Adam Myka odwiedził najstarszych mieszkańców Wsi Wierzbiny, Strzelniki, Rostki Skomackie, Klusy, Ogródek, aby na ich ręce złożyć życzenia Świąteczne i Noworoczne.

23 grudnia – razem z Zastępcą Zbigniewem Książek uczestniczyłam w spotkaniu opłatkowym pracowników Urzędu Miejskiego w Orzyszu.

23 grudnia – Radny Adam Myka uczestniczył w Zgromadzeniu Mazurskiego Związku Międzygminnego Gospodarka Odpadami w Giżycku, na którym uchwalano budżet.

Radny Edward Majewski zgłosił:
- uszkodzony dach (zerwana papa) na szalecie w Nowych Gutach;
- porozrzucane po rowach worki ze śmieciami przy drodze w Nowych Gutach.
Radne Halina Mikucka i Wioletta Kiewlak zwróciły uwagę na niską jakość wykonanych prac przy przebudowie ulicy Wojska Polskiego.

Radni pełnili dyżury wg ustalonego harmonogramu.

Przewodnicząca Rady 

/-/ Anna Pilarczyk

Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-01-15 11:34 | Joanna Drabent

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too