Dziś jest
PL EN DE UK LT

Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Miejskiej. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Biblioteka Miejska

Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Miejskiej.

25 listopada to dzień wyjątkowy. Dlaczego? Bo to Dzień Pluszowego Misia!!! I z tej okazji w naszej Bibliotece mieliśmy wizytę wyjątkowych gości. Odwiedziły nas dzieci z grupy 0B, z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Orzyszu.

Ale nie przyszły same, tylko w towarzystwie swoich ukochanych pluszowych przyjaciół. Były misie, świeżaki, truskawka, nietoperz, konik, hipopotam, zając, piesek i wiele innych. Pan Edzio, Gangster, Roxy, Bartek, Kajtuś – to imiona miękkich, pluszowych zabawek, które dziś dotrzymują dzieciom towarzystwa. Po gromkim przywitaniu i krótkim zwiedzaniu Biblioteki, dzieci obejrzały książeczki o misiach dostępne w naszej Bibliotece i wybrały do przeczytania arktyczne opowiadanie „Lekcja pływania” pochodzące z książki Anieli Cholewińskiej – Szkolik pt. „Bajki o misiach z czterech stron świata”. Po przeczytaniu ciekawej historii o misiu Płatku, Pomponie i Kuleczce dzieci żwawo przystąpiły do kolorowania ilustracji z misiami. Wystawę prac można obejrzeć w Bibliotece. Zapraszamy !!!

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-11-25 15:09 | Maja Rostkowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too