Dziś jest
PL EN DE UK LT

Rusza rywalizacja w Aviva Futsal Lidze - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Rusza rywalizacja w Aviva Futsal Lidze

Czternaście zespołów stanie w najbliższą sobotę (16 listoapda) do walki w dwunastej odsłonie Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Po raz drugi zmagania toczyć się będą pod szyldem sponsora tytularnego – jako Aviva Futsal Liga.

Współpraca z firmą działającą w branży finansowo-ubezpieczeniowej to przede wszystkim atrakcje dla uczestniczących w lidze zespołów. Na premie finansowe liczyć może aż sześć najwyżej sklasyfikowanych na koniec zmagań ekip.

Rozgrywki zainaugurowane zostaną 16 listopada i potrwają do lutego. W każdej z trzynastu weekendowych kolejek kibice zobaczą po siedem spotkań.

Po raz pierwszy halowa odsłona rozgrywek o Puchar Burmistrza Orzysza będzie miała międzynarodowy charakter, bo w zmaganiach udział wezmą żołnierze z Chorwacji – Storm i Rumunii – Black Bats Team i Wielkiej Brytanii – Balaklava.

Obok nich na parkiecie Sali widowiskowo-sportowej rywalizować będą 15 Batalion Saperów, OSP Orzysz, Podwórkowcy FC, Gaudynki, Aviva-Adamiec Team, Promil, Orkan Drygały, Dekada 70, Makro Team, HMWO i 2115 Genk. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Orkan Drygały.

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-11-15 09:40 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too