Dziś jest
PL EN DE UK LT

„Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Zdrowie » Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu

„Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”

Jesteś empatyczny i gotowy na wyzwania, może masz pracę, ale dysponujesz czasem wolnym i chcesz dodatkowo zarobić lub nie pracujesz, a chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, to być może zainteresuje Cię nasze zapytanie.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło kolejną edycję programu pod nazwą: „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2019-2020. W związku z tym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu zwraca się z pytaniem do mieszkańców naszej Gminy i nie tylko, czy są osoby spełniające jedno z poniższych kryteriów i jednocześnie zainteresowane podjęciem tego rodzaju pracy:
- posiadają dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej
- posiadają wykształcenie przynajmniej średnie i co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym

Szczegóły programu dostępne są pod linkiem:  LINK

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie swoich kandydatur do pracowników MOPS najpóźniej do 17 października 2019r.: Joanny Kaweckiej pok. 306 tel.600902885 oraz Haliny Januszewskiej pok.302   tel.873070978. Pracownicy udzielą również dodatkowych wyjaśnień w przypadku pytań i wątpliwości.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-10-10 12:40 | Łukasz Denkiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too