Dziś jest
PL EN DE UK LT

Zmiana na najważniejszym stanowisku w MOSiR - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz
reklama

Zmiana na najważniejszym stanowisku w MOSiR

26 września był ostatnim dniem pracy Anny Rogińskiej na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu. Z końcem miesiąca wieloletnia szefowa ośrodka przeszła na emeryturę, a jej następcą został Łukasz Nikołajuk.

 
Anna Rogińska na stanowisku dyrektora w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji pracowała od chwili powołania jednostki w 2009 roku. W pierwszym okresie działalności jej głównym zadaniem było zbudowanie struktur organizacyjnych, a następnie stworzenie oferty sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców. Przez dekadę MOSiR pod jej wodzą wielokrotnie dostarczał mieszkańcom i nie tylko wielu okazji do sportowych wrażeń.

- Chciałabym podziękować wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze, którzy służyli mi radą, pomocą czy też poprzez słowa zdrowej krytyki pomagali osiągać zamierzone cele. To dzięki im szereg przedsięwzięć aktywizujących naszą społeczność i promujących ziemię orzyską mogło być zrealizowanych i to w skali przerastającej pierwotne zamierzenia. Osiągnęliśmy wiele, a nasze wspólne poczynania będą dla mnie miłym wspomnieniem. Z drugiej strony jestem pewna, że dzięki działaniom mojego następcy – człowieka z pasją i świetnego managera, nasze plany będą realizowane z jeszcze większym rozmachem, czemu zawsze będą kibicować. – mówi Anna Rogińska.

Nowym dyrektorem MOSiR-u został Łukasz Nikołajuk, który z jednostką związany jest także od chwili utworzenia ośrodka. Dotychczasowy kierownik działu organizacyjnego nominację na nowe stanowisko uzyskał w drodze awansu zawodowego.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-09-30 19:35 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too