Dziś jest
PL EN DE UK LT

Akcja edukacyjna mieszkańców gminy Orzysz - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Zagubione / znalezione zwierzęta

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Akcja edukacyjna mieszkańców gminy Orzysz

Ochotnicza Straż Pożarna w Cierzpiętach i sołectwo Grądy uzyskali środki z programu „Wspólne podwórko” na edukację mieszkańców w zakresie opieki nad psami.

Ochotnicza Straż Pożarna w Cierzpiętach i sołectwo Grądy uzyskali środki z programu „Wspólne podwórko” na edukację mieszkańców w zakresie opieki nad psami. W ramach realizowanego projektu na terenie gminy Orzysz stanie 8 psich stacji wzdłuż ścieżek pieszo-rowerowych na Grądach, przy ul. Kanałowej oraz do wsi Wierzbiny. Zorganizowany zostanie również piknik kończący projekt, który odbędzie się na działce sołectwa Grądy 06.09.2019r (piątek) w godzinach wieczornych. Podczas pikniku zaplanowana jest krótka pogadanka dotycząca zwierząt domowych oraz sprzątania po pupilach w miejscach publicznych oraz spotkanie przy muzyce oraz grillu. Więcej informacji o pikniku pojawi się na ulotkach i plakatach informacyjnych. Wszystkich mieszkańców głodnych wiedzy o psiakach serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

W ramach edukacji mieszkańców zostały stworzone plakaty i ulotki z ciekawostkami na temat utrzymania zwierząt-ich prawidłowego żywienia i pielęgnacji. Materiały promocyjne poruszają również tematykę dotyczącą sterylizacji i kastracji psów oraz czipowania zwierząt domowych jako kluczowego środka zapobiegania ich bezdomności.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-08-13 14:10 | Anna Szaro

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too