Dziś jest
PL EN DE UK LT

... Z prac między Sesjami za okres od 30 maja do 25 czerwca 2019 r. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Rada Miejska » Z prac między sesjami

... Z prac między Sesjami za okres od 30 maja do 25 czerwca 2019 r.

26 maja – Komisja rewizyjna odbyła swoje drugie posiedzenie, celem wypracowania stanowiska do przygotowania opinii w sprawie wykonania budżetu za 2018 rok.

31 maja – uczestniczyłam wraz z Radną Halina Mikucka w uroczystościach z okazji Dnia Rodziny organizowanych w ŚDS w Orzyszu.

31 maja – uczestniczyłam wraz z Z-cą Burmistrza Orzysza Beatą Jażdżewską w obchodach Dnia dziecka zorganizowanych przez Muzeum w Orzyszu wspólnie z Domem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz 15 Giżycką Brygadą Zmechanizowaną.

1 czerwca – Radny Adam Myka uczestniczył w Dniu Dziecka zorganizowanym przez Radę Sołecką i Koło Gospodyń w Ogródku.

1 czerwca -  Radny Andrzej Rogiński wziął udział w Wędkarskim Dniu Dziecka, imprezie zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu i Koło PZW w Orzyszu.

2 czerwca – uczestniczyłam w Towarzyskich Zawodach Spinningowych o Puchar Burmistrza Orzysza, natomiast Radny Andrzej Rogiński brał udział w zawodach.

7 czerwca – uczestniczyłam w projekcie realizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Okartowie pt. ,,CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ”

7 czerwca – uczestniczyłam wraz z Burmistrzem Zbigniewem Włodkowskim w IV Gminnym Dniu Seniora.

8 czerwca – uczestniczyłam wraz z Z-cą Burmistrza Orzysza Beatą Jażdżewską w Dniach Rodziny zorganizowanych przez Świetlicę Opiekuńczo-Wychowawczą w Orzyszu. Tego samego dnia obserwowałam uroczystość otwarcia Mistrzostw Polski w Akrobatyce Juniorów Młodszych, które odbywały się na hali Widowiskowo – Sportowej w Orzyszu.

9 czerwca – Radna Dorota Sienkiewicz uczestniczyła w gminnych uroczystościach z okazji Dnia Strażaka.

13 czerwca – Radna Dorota Sienkiewicz uczestniczyła w posiedzeniu Zespołu Interdyscyplinarnego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Orzyszu.

14 czerwca – wspólnie z Radnymi: Zbigniewem Książek, Andrzejem Rogińskim, Haliną Mikucką, Zbigniewem Jasińskim uczestniczyłam w Inauguracji obchodów
10 -lecia Lokalnej Grupy Działania Mazurskie Morze w Orzyszu.

17 czerwca – uczestniczyłam w Posiedzenie Rady Społecznej przy SP ZOZ Szpitalu Powiatowym w Piszu.

18 czerwca –wraz z Z-cą Burmistrza Orzysza Beatą Jażdżewska brałam udział w uroczystym wręczeniu nagród Prymus Inter Pares Talent Roku. W uroczystościach uczestniczyła także Radna Halina Mikucka.

19 czerwca – Radni reprezentowali Radę na uroczystościach szkolnych z okazji zakończenia roku szkolnego. Wraz z Radnym Zbigniewem Jasińskim uczestniczyliśmy w ZSZP w Orzyszu, Radna Dorota Sienkiewicz w Okartowie, Zbigniew Krawczyk w Dąbrówce.

19 czerwca - odbyło się wspólne posiedzenie Stałych Komisji Rady Miejskiej w Orzyszu. Tematem zasadniczym była analiza sprawozdania z realizacji budżetu gminy za 2018 rok – przygotowanie do absolutorium za 2018 rok. Spotkanie poprowadził Przewodniczący Komisji Andrzej Rogiński.
Również 19 czerwca – odbyło się posiedzenie Kapituły, która rozstrzygnęła wnioski o przyznanie tytułu ,,Zasłużony dla Gminy Orzysz”

21 czerwca – Radny Andrzej Rogiński  uczestniczył w festynie wiejskim we wsi Szwejkówko.

24 czerwca – uczestniczyłam w zakończeniu roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tego samego dnia uczestniczyłam w spotkaniu z delegacją z miasta partnerskiego z Gruzji.
Odbyliśmy rejs żaglówką pod nazwą ,, SUCHAREK” pod przewodnictwem kapitana Bogdana Kraszewskiego.

25 czerwca –  wraz z Burmistrzem Zbigniewem Włodkowskim oraz Z-cą Beatą Jażdżewską uczestniczyłam w spotkaniu z przedstawicielami Ambasady Amerykańskiej. Spotkanie miało miejsce w Urzędzie Miejskim w Orzyszu.

Radni pełnili dyżury wg ustalonego harmonogramu.

Przewodnicząca Rady

/-/ Anna Pilarczyk

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-08-07 09:09 | Joanna Drabent

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too