Dziś jest
PL EN DE UK LT

Zawody wędkarskie i strzeleckie - Dni Orzysza 2019 - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Zawody wędkarskie i strzeleckie - Dni Orzysza 2019

Towarzyskie Spinningowe Zawody Wędkarskie Teamów i Otwarte Zawody Strzeleckie - to dwie imprezy sportowe towarzyszące tegorocznym obchodom Dni Orzysza.

Zmagania wędkarzy o puchar Burmistrza Orzysza i Prezesa Zarządu Głównego PZW rozgrywane będą w sobotę i niedzielę na jeziorze Orzysz.

Do Orzysza ponownie zawita więc czołówka najlepszych w Polsce wędkarzy specjalizujących się w połowie na spinning. Będą wśród nich członkowie narodowej kadry, którzy udzielać będą innym uczestnikom cennych, wędkarskich wskazówek. Na liście startowej ostatecznie znalazło się 36 dwuosobowych załóg.

Harmonogram zawodów:

Piątek – 28.06
19:00 – oficjalne otwarcie zawodów (Plaża Miejska)

Sobota – 29.06
09:00-16:00 – I tura zawodów (Plaża Miejska)

Niedziela – 30.06
08:00-15:00 – II tura zawodów (Plaża Miejska)
17:30 – zakończenie zawodów (Plaża Miejska)

W ramach święta miasta militarną atrakcję przygotowało także Stowarzyszenie Zawisza organizując otwarte zawody strzeleckie. Odbędą się one w sobotę – 29 czerwca na strzelnicy przy ul. Wierzbińskiej. Swoich sił uczestnicy będą mogli spróbować o dogodnej dla siebie porze w przedziale od godz. 10:00 do 15:00. W rywalizacji może wziąć każdy, niezależnie od wieku, płci i umiejętności.

W ramach zawodów rozgrywane będą cztery konkurencje strzeleckie – strzelanie z karabinu centralnego i bocznego zapłonu na dystansie 100m oraz strzelanie z pistoletu centralnego i bocznego zapłonu na dystansie 25m. Rejestracja zawodników prowadzona będzie przez cały czas trwania imprezy, jednak nie później niż pół godziny przed jej planowanym zakończeniem. Opłata startowa w wysokości 30 zł uprawnia zawodnika do startu w jednej konkurencji.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-06-27 15:41 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too