Dziś jest
PL EN DE UK LT

Dni Orzysza - zmiana miejsca - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Dni Orzysza - zmiana miejsca

WAŻNE!!i
W związku z rozpoczęciem przebudowy ulicy Wojska Polskiego w Orzyszu i związanymi z tym utrudnieniami, Burmistrz Orzysza oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu informują, iż tegoroczne Święto Miasta - Dni Orzysza odbędą się 28.06. na placu przy ul. Leśnej. Natomiast 29.06. Orzyskie Spotkania Folklorystyczne na Placu przy Polanie Kultury. Program i godziny zaplanowanych imprez pozostają bez zmian. Serdecznie zapraszamy.

Tegoroczne Dni Orzysza zapewnią jak co roku dobrą rozrywkę i możliwość aktywnego wypoczynku w Wojskowej Stolicy Polski, która mieści się w Wędkarskim Sercu Mazur. Tradycyjnie nie zabraknie dobrej muzyki w wykonaniu zespołu Trzy Gitary, jednej z najlepszych polskich grup wykonujących przeboje Czerwonych Gitar i Trzech Koron. Gwiazdą wieczoru będzie  Jula i Filip Lato. Nowością Dni Orzysza będzie pokaz gotowania  na wielkiej patelni w wykonaniu Mariusza Szweda - finalisty II Edycji MasterChefa. Na zakończenie pierwszego dnia odbędzie się nowoczesny, niezapomniany pokaz laserowy, który sprawi, że impreza nie będzie jedna z wielu… „Laser Show”.

Drugiego dnia spotykamy się na XV Orzyskich Spotkaniach Folklorystycznych, którego gwiazdą będzie zespół Kalinka z Białegostoku. Od godziny 10.00 do 15.00 na Strzelnicy Zawisza w Orzyszu, odbędą się otwarte zawodu strzeleckie , w których każdy może wziąć udział o „Puchar Burmistrza Orzysza”.

Serdecznie zapraszamy!

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-06-11 10:52 | Agata Borchet

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too