Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz na początek cyklu Garmin Fishing League - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Orzysz na początek cyklu Garmin Fishing League

Przez najbliższy weekend jezioro Orzysz będzie jednym z najważniejszych punktów na wędkarskiej mapie Polski. Od piątku do niedzieli w Orzyszu rozgrywane będą bowiem zawody Savage Gear Challenge.

Jest to pierwsza z czterech imprez składających się na cykl Garmin Fishing League - prestiżowych zawodów rozgrywanych na czterech zbiornikach w różnych zakątkach Polski. GFL jest uznawana za największą imprezę wędkarską w naszym kraju, a w pierwszej odsłonie cyklu weźmie udział około 130 wędkarzy, wśród nich wielu medalistów krajowych i międzynarodowych imprez. Bazą zawodów jest Plaża Miejska w Orzyszu.

Piątek 17.05.2019 r.

 
Godzina 9.00 – 17.00 – przyjmowanie ekip, rejestracja, wydawanie kart pomiaru czasu, miar, pakietów powitalnych w biurze zawodów na plaży miejskiej w Orzyszu, wykonywanie zdjęć teamów
 
Godzina 17.00 – uroczyste otwarcie zawodów na Plaży Miejskiej w Orzyszu

Sobota 18.05.2019 r. – pierwsza tura zawodów
 
Godzina 8.00 – otwarcie bramy pomiaru czasu – zawodnicy mogą rozpocząć wchodzenie na sektor, po włączeniu czasu uruchamiana jest automatycznie aplikacja xtramarlin i zawodnicy aktywnego teamu mają możliwość przesyłania zdjęć do komisji sędziowskiej.
 
Godzina 20.00 – zamknięcie bramy czasu – po tej godzinie aplikacja automatycznie zablokuje możliwość wysyłania zdjęć a co za tym idzie nastąpi koniec zaliczania złowionych ryb. Zawodnicy mogą spływać po godzinie 20-tej ale czas pobytu na wodzie zatrzyma się w momencie odbicia karty chipowej na bramie czasu.
 
Godzina 21.00 Podsumowanie pierwszego dnia zawodów

Niedziela 19.05.2019 r. – druga tura zawodów

 
Godzina 6.00 – otwarcie bramy pomiaru czasu – zawodnicy mogą rozpocząć wchodzenie na sektor, po włączeniu czasu uruchamiana jest automatycznie aplikacja xtramarlin i zawodnicy aktywnego teamu mają możliwość przesyłania zdjęć do komisji sędziowskiej.
 
Godzina 15.00 – zamknięcie bramy czasu – po tej godzinie aplikacja automatycznie zablokuje możliwość wysyłania zdjęć a co za tym idzie nastąpi koniec zaliczania złowionych ryb.
 
Godzina 17.00 – uroczyste ogłoszenie wyników i zamknięcie imprezy.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-05-16 10:06 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too