Dziś jest
PL EN DE UK LT

WYNIKI PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" w Orzyszu
reklama

WYNIKI PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

14 marca 2019 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Orzyszu odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski.
W konkursie wzięło udział 35 dzieci z różnych grup przedszkolnych.

Kategoria 3,4 - latki

ŁUCJA ROZWADOWSKA  „MAM TRZY LATKA” GR. BIEDRONKI

KLAUDIUSZ KUBROWSKI  „MURZYNEK BAMBO” GR. BIEDRONKI

MAGDALENA RADZIKOWSKA  „SKARŻYPYTA” GR. SKRZATY

ALICJA KOCHANOWSKA „SAMOCHWAŁA” GR. SKRZATY

IGOR OSTROWSKI  „LEŃ” GR. SKRZATY

ANNA STACHELEK  „MUCHA” GR. 3,4 - LATKI

MAJA KOSZEWSKA  „CZARNA KROWA” GR. 3,4 -LATKI

MIKOŁAJ URBAŃSKI  „LEŃ” GR. 3,4 - LATKI

Kategoria 5,6 - latki

BARNARA NOWAKOWSKA  „MAMA SIĘ ODCHUDZA” GR. PSZCZÓŁKI

KACPER WASILEWSKI  „MÓJ KOLEGA” GR. PSZCZÓŁKI

KSAWERY KUBROWSKI  „OKULARY” GR. PSZCZÓŁKI

DAWID SOKOŁOWSKI  „KOTEK” GR. 4,5 -LATKI

GABRIELA DOMUSIEWICZ  „JAJKO” GR. 0C

LENA PEJCZ  „STONOGA KINGA” GR. 0C

HENRYK GIEŁDZIŃSKI  „ŻUK” GR. 0C

PATRYCJA JUNKO  „PO CO SĄ DZIECI?” GR. 0C

WIKTORIA KLECZKOWSKA  „SZKLANKA PRZECHWALANKA” GR. 0C

ALICJA PEPEL  „KURCZE BLADE” GR. 0C

JULIA KOPAŃCZYK  „SAMOCHWAŁA” GR 0A

PAWEŁ BĄCZEK  „ABECADŁO” GR 0A

FRANCISZEK STACHNIAK  „CYFERKOWA KATASTROFA” GR 0A

IZABELA SADURA  „UCZYNNE KOTKI” GR 0A

LENA MOCARSKA  „LEŃ” GR 0A

BLANKA KUCHARSKA  „OKULARY” GR 0A

ROKSANA WASILEWSKA  „OKULARY” GR 0A

JULIA WALCZYK  „KACZKA DZIWACZKA” GR. 4,5 - LATKI

GABRIELA WOJCIECHOWSKA  „LEŃ” GR. 4,5 -LATKI

PAULINA BARCZEWSKA  „SPACEREK” GR 0 B

NIKOLA ROGUCKA  „IDZIE KOT” GR 0 B

MICHALINA CHRUSTOWSKA  „ENTLICZEK -PENTLICZEK” GR 0 B

NATASZA KUCHARSKA  „MURZYNEK BAMBO” GR 0 B

GABRIEL CHRZANOWSKI  „GDYBYM MIAŁ DZIESIĘĆ RĄK” GR 0 B

FABIAN DOMUSIEWICZ  „SPOTKANIE Z JEŻEM” GR 0 B

KAJA WILCZEWSKA  „ANIOŁKI” GR 0 B

KACPER TOMASZEWSKI  „DIABEŁEK” GR 0 B

Jury w składzie: logopeda - pani Barbara Gładysz oraz pedagog - pani Alicja Owczarek przyznało:

w kategorii; dzieci 3,4 – letnie:

I miejsce : Magdalena Radzikowska – grupa SKRZATY, wychowawczyni; Bożena Szewczyk, Halina Sobocińska

II miejsce : Maja Koszewska – grupa 3,4 –latki, wychowawczyni; Patrycja Jach

III miejsce : Alicja Kochanowska – grupa SKRZATY, wychowawczyni; Bożena Szewczyk, Halina Sobocińska

Wyróżnienie : Igor Ostrowski – grupa SKRZATY, wychowawczyni; Bożena Szewczyk, Halina Sobocińska

w kategorii; dzieci 5,6 – letnie:

I miejsce : Blanka Kucharska  – grupa 0 A, wychowawczyni; Anna Kulińska, Ewa Szaro

II miejsce : Dawid Sokołowski – grupa 4,5 –latki, wychowawczyni; Dominika Dudko

III miejsce ex aequo : Natasza Kucharska i  Kacper Tomaszewski – grupa 0 B, wychowawczyni; Jolanta Grużewska

Wyróżnienia :

Ksawery Kubrowski  – grupa PSZCZÓLKI, wychowawczyni; Elżbieta Skwara,      Ewa Andruszko

Gabriela Domusiewicz – grupa 0 C, wychowawczyni; Agata Narucka

Wiktoria Kleczkowska – grupa 0 C, wychowawczyni; Agata Narucka

Paweł Bączek – grupa 0 A, wychowawczyni; Anna Kulińska, Ewa Szaro

Roksana Wasilewska – grupa 0 A, wychowawczyni; Anna Kulińska, Ewa Szaro

Fabian Domusiewicz – grupa 0 B, wychowawczyni; Jolanta Grużewska

GRATULUJEMY !!!!!!!! 

Wszystkim recytującym dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Anna Kulińska

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-03-20 10:39 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too