Dziś jest
PL EN DE UK LT

Pobiegną na 100-lecie Niepodległej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Pobiegną na 100-lecie Niepodległej

Już po raz trzeci sportowcy z Orzysza i okolic aktywnie będą mogli świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości. W tym roku będzie to jednak okazja wyjątkowa, bo organizowana na 100-lecie Niepodległej.

Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy będą mieli okazję wystartować na dystansach 2 i 5 kilometrów. Nowością jest natomiast dystans 1 kilometra, który ma uświetnić obchodzoną w tym roku 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wystartuje w nim 100 osób, które wspólnie pokonają dystans 100 kilometrów. Dodatkowo każdy uczestnik na trasie wykona po 100 pompek lub przysiadów. Tradycyjnie impreza odbędzie się w nocnej scenerii, a trasę na poszczególnych dystansach rozświetlać będą latarki i pochodnie.

W biegu nie będzie rywalizacji o czołowe miejsca. Główną ideą jest wspólne, ponadpokoleniowe pokonanie trasy. Każdy startujący na pamiątkę otrzyma medal, stanie przed szansą wylosowania patriotycznych upominków, a całość zwieńczy wspólne ognisko. Co ważne, udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. Opłatę w wysokości 20 zł. ponoszą jedynie osoby, które w formularzu rejestracyjnym zaznaczą chęć zakupu pamiątkowej koszulki. Zapisy prowadzone są na stronie www.superczas.pl. Należy się jednak spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

 

Załączniki

  1. Oświadczenie - uczestnik niepełnoletni
  2. Oświadczenie - uczestnik pełnoletni
  3. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-10-18 19:39 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24