Dziś jest
PL EN DE UK LT

Program CZYSTE POWIETRZE w gminie Orzysz - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Gospodarka » Gospodarka Odpadami Komunalnymi
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Program CZYSTE POWIETRZE w gminie Orzysz

Spotkanie informacyjne dotyczące składania wniosków w programie CZYSTE POWIETRZE odbędzie się w najbliższą sobotę (13.10.2018r.) o godz. 18:00 w sali MOSiR w Orzyszu (Osiedle Robotnicze 11a).

Program Priorytetowy „Czyste Powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym. Program będzie realizowany w latach 2018-2029, a łączne działania w jego ramach to kwota ponad 103 mld zł. Program Priorytetowy „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania wsparcia finansowego w formie dotacji i/lub pożyczki przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego kotła grzewczego.

Wysokość dofinansowania wahać się będzie od 30 do 90 proc. dotacji kosztów kwalifikowanych inwestycji, w zależności od dochodu na osobę w gospodarstwie domowym.

Spotkanie informacyjne dotyczące składania wniosków w programie CZYSTE POWIETRZE odbędzie się w najbliższą sobotę (13.10.2018r.) o godz. 18:00 w sali MOSiR w Orzyszu (Osiedle Robotnicze 11a).

Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy!

Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-10-08 15:24 | Anna Szaro

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too