Dziś jest
PL EN DE UK LT

Zapraszamy na dwudniowe obchody DNIA DZIECKA w Orzyszu! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Zapraszamy na dwudniowe obchody DNIA DZIECKA w Orzyszu!

Święto Dziecka w Orzyszu obchodzić będziemy różnorodnie i podwójnie.
1 czerwca zapraszamy najmłodszych na POLANĘ KULTURY przy Pałacyku, gdzie czeka na Was Teatr Ptasie Melodie z Warszawy a także animacje, pokazy baniek mydlanych oraz dmuchane zjeżdżalnie.
2 czerwca zapraszamy do Drozdowa do Ośrodka Szkolenia na Recz Obronności Kraju, gdzie czekają na Was ciekawe zajęcia tj. walka wręcz, zajęcia strzeleckie, warsztaty MŁODY SAPER, zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych a także zwiedzanie bunkrów i ognisko!
Na obydwa wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Oferta animacji na 1 czerwca z Teatrem Ptasie Melodie skierowana jest do młodszych dzieci w wieku  od 3 do 10 lat. Bawiąc, zwraca uwagę dzieci na zachowania proekologiczne i uwrażliwia na otoczenie.

Oferta  warsztatów pod nazwą # Orzyska Młodzież dla Niepodległej adresowana jest do starszych dzieci oraz młodzieży w grupach zorganizowanych tj. drużyny harcerskie, klasy szkolne, grupy świetlicowe. Można uczestniczyć także indywidualnie, ale każde dziecko musi mieć dorosłego opiekuna. Limit miejsc do 100 osób, więc liczy się kolejność zgłoszeń. Prosimy zgłaszać chęć udziału w Domu Kultury w Orzyszu, pod numerem telefonu (87) 42 30 010 bądź osobiście w sekretariacie przy ul. Wojska Polskiego 9 D, pok. 2.

CZEKAMY NA DZIECI I MŁODZIEŻ! 

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-05-27 16:11 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24