Dziś jest
PL EN DE UK LT

Po raz dwudziesty piąty pobiegną ulicami Orzysza - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Po raz dwudziesty piąty pobiegną ulicami Orzysza

W piątek 8 czerwca ulice Orzysza ponownie zaroją się od biegaczy. To za sprawą Orzyskiego Biegu Ulicznego, największego i najstarszego biegu w Orzyszu, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia.

Trasy tegorocznego biegu nie będą różniły się od tych pokonywanych w ostatnich latach. Najmłodsi uczestnicy ścigać się będą na bieżni lekkoatletycznej przy orzyskiej hali. W starszych kategoriach rywalizacja przebiegać będzie spod Sali widowiskowo-sportowej, przez ulice Ełcką i Leśną na Stadion Miejski. Początek głównego biegu rozpocznie się o godz. 11. Od godz. 9 swoje starty rozpoczną najmłodsi sportowcy.

Start w biegu wymaga wcześniejszej rejestracji. Uczniowie swój start mogą potwierdzać u opiekunów szkolnych, natomiast zawodnicy spoza gminy Orzysz oraz startujący w kategorii Open mogą to uczynić dzwoniąc na nr 87 423 01 86 lub przesyłając zgłoszenie drogą mailowa na adres mosir@orzysz.pl. Termin rejestracji mija 5 czerwca.

Każdy uczestnik, który pokona trasę biegu nagrodzony zostanie pamiątkowym dyplomem. Główna walka toczyć się będzie natomiast o medale. Dodatkowo wszyscy startujący staną przed szansą wylosowania nagród rzeczowych.
 
Już dziś serdecznie zapraszamy!
 
 

Załączniki

  1. Regulamin - XXV Orzyski Bieg Uliczny
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-05-22 14:52 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24