Dziś jest
PL EN DE UK LT

Zagospodarowanie terenu przy budynku Ratusza w Orzyszu - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Administracja » Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Zagospodarowanie terenu przy budynku Ratusza w Orzyszu

W dniu 5 kwietnia 2018r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie została podpisana umowa na realizację zadania pn: „Zagospodarowanie terenu przy budynku Ratusza w Orzyszu poprzez stworzenie Rybackiego Parku Edukacyjnego.”

 Przyznane dofinansowanie pochodzi ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”  w kwocie 252 792,55 zł. Całkowita wartość projektu wynosi 349 886,16 zł.

Celem operacji jest poprawa konkurencyjności obszaru jako miejsca wypoczynku, prowadzenia działalności gospodarczej i zamieszkania. Ma na celu realizację inwestycji w ogólnodostępną infrastrukturę turystyczną i rekreacyjną, jaką jest zagospodarowanie terenu przy budynku Ratusza  w Orzyszu poprzez stworzenie Rybackiego Parku Edukacyjnego. Dzięki realizacji inwestycji zwiększy się liczba osób korzystających z obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, w tym związanej  z obszarem rybackim lub działalnością rybacką. Planowana operacja ukierunkowana jest na budowę infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej związanej z obszarem rybackim – Rybacki Park Edukacyjny.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-04-06 15:31 | Sebastian Kwiatkowski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too