Dziś jest
PL EN DE UK LT

Rodzinny Piknik Artystyczny - MAJÓWKA 2018 - relacja - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Rodzinny Piknik Artystyczny - MAJÓWKA 2018 - relacja

Serdeczna i ciepła atmosfera królowała w trakcie orzyskiej majówki, która odbyła się 3 maja na terenie Polany Kultury na nowo wybudowanej Scenie Pasjonatów.

Na scenie zaprezentowały się głównie orzyskie składy artystyczne takie jak: dzieciecy zespół Neonutki, prowadzony przez P. instruktor Małgorzatę Kalinowską,  Klub Spotkań Artystycznych pod batutą Kamila Szejdy Jednodniowy chórek MSALu, zespół śpiewaczy Orzyszanki, Rafał Makowski i Przemysław Rybasow ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Orzyszu, zespoły rockowe Er-Zet oraz Cafe Racer prowadzone przez instruktora Krzysztofa Roszko, zespół wokalny Lavenders, prowadzony przez dyr. Domu Kultury, Joannę Kamieniecką, zespół taneczny Maxing Break, oraz zespół wokalno-instrumentalnyThe STRINGS z Gołdapi.

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci w postaci dmuchanych zjeżdżalni, stoisk z zabawkami, popcornem i malowaniem twarzy.  Pojawili się tez wystawcy z biżuterią i rękodziełem. 

Dziękujemy publiczności orzyskiej za niezawodność, artystom za wiele pięknych emocji, wystawcom za bogaty asortyment. Dziękuję załodze DK za staranne przygotowanie imprezy.

Joanna Kamieniecka

fot. Krzysztof Roszko 

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-05-08 22:45 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24