Dziś jest
PL EN DE UK LT

Wzmacnianie roli Rodziny – budowanie transgranicznych społeczności - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Administracja » Interreg Litwa Polska

Wzmacnianie roli Rodziny – budowanie transgranicznych społeczności

W dniach 28-29 marca 2018r. na terenie Gminy Orzysz odbyła się konferencja podsumowująca projekt LT-PL-1R-012 „Strenghtening families-building cross border communities” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej V-A Litwa-Polska 2014-2020.

W konferencji uczestniczyło 60 osób (20 przedstawicieli z Litwy oraz 40 z Polski). Podczas dwóch dni uczestnicy zrealizowali tematy:

Dzień pierwszy 28 marca 2018r:

Pozytywne wychowanie: odzwierciedlenie emocji, testy psychologiczne, oczekiwania rodziców, zasady panujące w rodzinie, rozwiązywanie i radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych, wzmacnianie poczucia własnej wartości dziecka, etapy agresji u dzieci, odpowiedź na agresję dzieci, pozytywna reakcja zwrotna, płciowość dziecka, zachowanie seksualne dzieci, kwestie związane z ujawnianiem nadużyć seksualnych wobec dzieci, edukacja bezpieczeństwa dzieci, ograniczenia w zachowaniach dzieci.

Dzień drugi 29 marca 2018r:

Pozytywne wychowanie: etapy życia dziecka, komunikacja w małżeństwie 40+, ustalanie wspólnych zasad wychowania w małżeństwie, rozwijanie inteligencji emocjonalnej, 5 metod komunikacji dorosłych z dziećmi, efektywne rozwiązywanie problemów wychowawczych z dziećmi w wieku przedszkolnym, jak nie stracić cierpliwości w tym niecierpliwym świecie – finezja w edukacji XXI wieku.

 

 

 

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-03-30 08:04 | Beata Jażdżewska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24