Dziś jest
PL EN DE UK LT

Więcej niż koncert na Dzień Kobiet - A. Osiecka w słowie, muzyce, obrazie i na fotografii. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Więcej niż koncert na Dzień Kobiet - A. Osiecka w słowie, muzyce, obrazie i na fotografii.

8 marca wszystkie kobiety z naszej gminy zostały zaproszone przez Burmistrza Orzysza, Wicestarostę Powiatu Piskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej na recital o dość przewrotnym tytule: "Byle nie o miłości".

Uznani i zasłużeni polscy artyści tj. Andrzej Jagodziński - piano i akordeon, Janusz Strobel - gitara klasyczna i Anna Stankiewicz - wokal, przedstawili nowe, jazzowe, nierzadko zaskakujące interpretacje znanych piosenek Agnieszki Osieckiej.

            Koncert był wyjątkowy, bo chociaż poetki nie ma z nami już od 21 lat, słuchacz ma wrażenie, że ona TU jest. Że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła... A wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszka Osiecką, które wyświetlane były pomiędzy piosenkami. Filmiki te zostały wybrane z wielką precyzją, dając słuchaczowi okazję do przewartościowania swojego myślenia a nawet życia.

            Wszystkie obecne na koncercie kobiety, otrzymały od gospodarzy po pięknej, czerwonej róży a po koncercie zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Artyści rozdawali autografy oraz pozowali do zdjęć z publicznością.

Joanna Kamieniecka

fot. Krzysztof Roszko

           

Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-03-11 20:04 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24