ERROR: integer out of range Orzyskie Zeszyty Historyczne - Orzysz.pl
Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzyskie Zeszyty Historyczne - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Historia
reklama

Orzyskie Zeszyty Historyczne

Podejmując próby wspierania podnoszenia poziomu wiedzy mieszkańców Gminy Orzysz o historii Mazur Orzyskich, Mazurskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej opublikowało pierwsze wydanie Orzyskich Zeszytów Historycznych. Zawiera ono w większości materiały dotychczas niepublikowane w języku polskim. Zeszyty będą rozprowadzane bezpłatnie wśród mieszkańców Gminy Orzysz, a rozpoczniemy od wydania ich uczestnikom (czytającym i słuchaczom) w czasie II Publicznego Czytania Orzyszan w dniu 8 grudnia 2017 r.(piątek) o godz. 17.00 w Msalówce (ul. Woj. Pol. 9A).

Wszelkie prace, które doprowadziły do wydania tej publikacji wykonane zostały (poza drukiem) wolontarystycznie (non profit). MSAL dziękuje osobom, które wspomagają pozyskiwanie materiałów do Zeszytów i prosi o kontakt z osobami, które posiadają dotychczas niepublikowane materiały niemieckojęzyczne, polskojęzyczne lub w innych językach, mówiące o historii Orzysza i okolic.
Publikacja realizowana jest przez MSAL w ramach cyklu „Bliżej Małej Ojczyzny”, który w tym roku składać będzie się z 4 działań, a finansowany jest przez członków MSAL i z przekazanego przez mieszkańców 1%, z podatku PIT.
MSAL

W związku z brakiem finansowych możliwości drukowania wystarczającej ilości Orzyskich Zeszytów Historycznych, MSAL przygotował ich publikację w formie pliku PDF do pobrania ze strony www.orzysz.org.pl/msal/zeszyty.php

Zapraszamy do pobierania.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-12-01 11:56 | Iwona Borzymowska

Pozostałe aktualności


..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24