Dziś jest
PL EN DE UK LT

Coroczne spotkanie burmistrza z przedsiębiorcami - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Gospodarka
reklama
RAZEM ZMIENIAMY ORZYSZ

Coroczne spotkanie burmistrza z przedsiębiorcami

Po raz kolejny Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski spotkał się z lokalnymi pracodawcami i przedsiębiorcami 11 października w Restauracji Jagodowej w Orzyszu, aby podziękować im za dotychczasową współpracę, a w szczególności za udział i wsparcie przy organizacji Gminnych Wydarzeń 2017r.

W spotkaniu udział wzięli licznie przybyli przedsiębiorcy wraz z Prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w Orzyszu Panem Dariuszem Borchet, Wicestarosta Powiatu Piskiego Marek Wysocki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Orzyszu Adam Myka, Naczelnik Urzędu Skarbowego Pani Magdalena Gawrychowska wraz z pracownikami, Pani Barbara Wyłudek i Pan Paweł Bosak z Centrum Integracji Społecznej w Piszu i Białej Piskiej.
 
Burmistrz w swojej prezentacji podkreślił, że to przedsiębiorcy dają miejsca pracy i tworzą gospodarczy potencjał naszego regionu. Tylko oni są w stanie podjąć wyzwanie wynikające z turystycznego zapotrzebowania na restauracje, miejsca hotelowe oraz sprzęt wodny.

Podsumował co udało się już zrobić od początku swojej kadencji, przedstawił plany  inwestycyjne i przedsięwzięcia, które czekają naszą gminę. Burmistrz przekazał informację o pozyskanych środkach zewnętrznych.
 
Wicestarosta Marek Wysocki podziękował przedsiębiorcom, poinformował o poczynionych inwestycjach na rzecz naszej gminy oraz przedstawił plany na przyszłość.
W kolejnej części spotkania pracownicy Urzędu Skarbowego w Piszu omówili najważniejsze zmiany w  podatkach, a pracownicy Centrum Integracji Społecznej przekazali  pracodawcom jakie są nowe formy zatrudniania pracowników.
Spotkanie zakończyła wspólna kolacja.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-10-12 13:25 | Admin

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24