Dziś jest
PL EN DE UK LT

Zapraszamy na Święto Naszego Miasta - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Zapraszamy na Święto Naszego Miasta

W tym roku Dni Orzysza będą wyjątkowe. W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2017r. zapraszamy mieszkańców naszej gminy do wspólnego świętowania. Jednocześnie w tym samym czasie rozpoczyna się 74 Rajd Polski, którego odcinek specjalny będzie przebiegał przez naszą gminę.
Z tej okazji przygotowaliśmy trzy dni różnorodnych atrakcji.

30 CZERWCA
Sportowym akcentem zaczynamy od godz. 7.15 na odcinku specjalnym Chmielewo. Ponownie na tym samym odcinku spotykamy się o godz. 13.45. O godz. 16.00  zapraszamy na Stadion Miejski w Orzyszu, gdzie rozegramy „Międzynarodowy Mecz Przyjaciół Orzysza”. Rywalizować będą międzynarodowych drużyn -  samorządowej (Polska, Litwa, Niemcy, Ukraina, Gruzja, Rosja) i wojskowej (Polska, USA, Wielka Brytania i Rumunia)
1 LIPCA
Przeniesiemy się do Orzysza by dalej świętować w rytmach muzyki pop. Tu najpierw królować będą największe włoskie przeboje w wykonaniu An Dreo e Karina. Gwiazdą wieczoru będzie CLEO. Dzień zakończymy występem zespołu disco polo Fantastic Boys.
2 LIPCA
Kontynuujemy Rajd Polski.- odcinek rajdowy Strzelniki – Ogródek. Najlepsi kierowcy świata zawitają do Orzysza, gdzie odbędzie się strefa tankowania na stacji paliw OKOŃ. Będzie to okazja do osobistego spotkania się ze światowej klasy kierowcami rajdowymi w godz. 8.10 i 10.45. W tym samym czasie w Ogródku Jordanowskim zagości folklor, bowiem odbywać się będą XIII Orzyskie Spotkania Folklorystyczne. Ten dzień uświetni koncert zespoły Kurna Chata. Zapewniamy, że warto być z nami do samego końca.
Zapraszamy!
Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-06-19 13:12 | Admin

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24